Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a politikusokat összeköltöz...

Ha a politikusokat összeköltöztetnénk a cigányokkal, akkor is igy nyilvánulnának meg, mint eddig bármikor cigány kérdésben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

Mi van kérdező, frusztrál, hogy nem mindenki gyűlöli csípőből a "nem magyar származású" honfitársait?


(Még mielőtt rázendítenél a "gyerelearózsadombról szabolcsba" című mulatós nótára, közlöm, hogy lakótelepen lakom, ahol a ház lakosságának kb. harmada cigány. Ja, és én nem vagyok az ;) )

2010. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg igen. Akik nagyon védik őket, azok ne mazért teszik, mert hatalmas humanisták, meg naiv emberek. TUdják jól azok is mifélék a cigányok, csak ezért kapják a pénzt. Hozzá kell tennem, emiatt még gusztustalanabbak a szememben, de legalább tudom, h nem kell rosszallóan csóválnom a fejem, mikor egy ilyet megvernek a buszon. pl: Török Zsoltot az mszp-ből.
2010. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

első válaszoló a szokásos gyökér.

a többség nem a származás miatt utálja a cigókat. Azért mert 1-2 ember kijön velük, még nem definiálja felül a sok ezer ember rossz tapasztalatait. De tudom, biztos a magyarok a hülyék. a középkor óta.

2010. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Évtizedek óta velük dolgozom - nem a politikusokkal. Gyűlölöm az általánosításokat, van közöttük ilyen is, olyan is. Mint ahogyan a magyarok között is. Mindamellett Mohácsi Viktóriát szívesen vendégül látom egy hónapra, jöjjön velem a munkahelyemre, aztán majd csevegünk.
2010. nov. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes évtizedek óta én is velük "dolgozok" inkább csak dolgoznák,de kivétel nélkül lusta mint a dög, semmirekellők!

Szerintem inkább elsősorban az ilyen embereket kellene eltüntetni, mint az első, h jaj hát az én szomszédom tök normális szal ez azt jelenti h az összes az:D

Az h rajta kívül több száz embernek van tele a se*ggfej cigó szomszédjával a töke az nem számít:S

Szánalmas!

2010. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező nem a normális,becsületes,dolgos romákra gondolt hanem a segílyes75gyerekpiadrogbűnözés cigányokra...Amúgy biztos megváltoznának :)
2010. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Elárulom hogy igazából az összes politikus is kb ugyanazt gondolja a cigányokról mint a jobbikosok csak ők nem vállalják fel.Ez azért van mert a politikusok igyekszenek tevőleges eredmények hiányában látszatdolgokkal előrukkolni,hogy "na most elhatárolódunk mert valaki rosszat mondott a cigányokra".
2010. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 11-06 14:25


Igen de pl ha te mint ciganyt mondasz akkor egy egesz nepcsoportrol beszlesz ha magyarnak valod magad es valaki mond valamit a magyarokra az rad is vonatkoztatva van. Ha valaki valamit csinal annak van neve akkor is ha jot tesz akkor is ha rosszat tesz. Arrol pl te se tehetsz, hogy nem erted ezt meg. Ilyen alapon lehet te mori gyilkos, balastyai rem vagy csaladirto esetleg nepirto is. De hat te egybol felhaborodnal az ilyesmin.


Szoval nem az elso a gyoker hanem te gondolkodas modod

2010. nov. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
kerdezo te honnan tudod, hogy ezek az emberek mennyi idot toltottek ciganyok kozott? Bar szertnem latni,hogy peldaul a jobbikos politikusok mit csinalnanak ha par hetig igazi ciganykent kellene elniuk es be kellen menniuk olyank koze mint pl te vagy lehet az o velemenyuk is megvaltozna tehat az eremnek mindig ket oldala van hiaba magyaraztok csak egy oldalrol.
2010. nov. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Provokátor igazán lecserélhetnéd a neved:

"cigányvagyokvállalom"

Továbbra is fenntartom, h te vagy a gyökér, hiszen a cigányokra nem elvétve jellemző az, amiért utálják őket, hanem tömegesen.

Te most úgy beszélsz, mintha a magyarok is ilyen arányban követnének el bűncselekményeket, mint a cigányok.

Meg érdekes Európa szerte baj van velük, mindenhonnan elzavarják őket,de tudom én vagyok a rasszista meg egész földrész, ők csak szerencsétlen áldozatok, akik nem is értik mi történik körülöttük.

2010. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!