Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsánynak és Demszkynek...

Gyurcsánynak és Demszkynek fog e a kezén kattanni a bilincs valaha?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 19:16
 1/6 anonim válasza:
sajnos nem
2010. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a Fidesz talál ellenük elég bizonyítékot, akkor fog. Eddig viszont nem találtak, hiába hőbörögtek.
2010. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mert amennyi pénzük van és lesz. Előre előre elintézték már az életüket a legfelsőbb hatóságok is a kezükből esznek. Csak úgy halkan megsúgom.

Már rég fejbe kellett volna lőni őket nem pártolni meg tárgyalásokra cipelni őket.


Kínában hol van ien? Ott azonnal kicsinálnák őket ha kiderülne h meglopták az országot. Ha nem is a hivatalos szervek.

De a kispolgárok belázadnának.

Itt is az kéne nem neten keresztül megvitatni mert nem megyünk semmire vele.

18/F

2010. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Demszkynek az összes fontos alárendeltjét vagy felügyeltjét súlyos korrupcióval lecsukták vagy megvádolták, amire ő úgy reagál, hogy a hülyét játssza. Korábban meg 20 évig ő volt a mindenttudó, határozott, bölcs, remek vezető, most meg hebeg-habog. Egyszerűen elképzelhetetlen, hogy ne tudta volna, mi zajlik körülötte. Én is dolgoztam hivatalban, én is tudtam mindent, pedig nem voltam vezető. De azt se hiszem, hogy csak tudta, de nem volt benne. Nem így működnek a dolgok. Úgy hogy ettől bármikor le is csukhatnák, de nem fogják, mert ügyesen a háttérbe húzódott, hülyének állítja be magát, ezzel kis falattá aszott össze. Már nem lenne politikai hozadéka, ha b'szogatnák.


Gyurcsány viszont emblematikus figura ma is, és folyamatban van az ügye. Budai Gyula már nagyon izgatott, hogy mikor jön a legfőbb ügyésztől a mentelmi jog felfüggesztését kérő indítvány. Jelezte, hogy folyik a nyomozás, és nem érti, miért húzzák az időt a sukorói ügyben. Még falazással is megvádolta a legfőbb ügyészt. Nem tudom, az ügyészség miért nem lép, lehet, hogy a hamarosan lelépő Kovács Tamás már nem akar ebbe belemenni. De Gyurcsányt még lecsukhatják, és most úgy tűnik, a FIDESZ ezt a politikai érdekének tartja, ezért forszírozza. Majd meglátjuk.

2010. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem minél előbb.
2010. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de ha rajtuk kattan is a zár, attól még sok politikusbűnöző marad sajnos.
2010. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!