Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leszerelték az utolsó traktoro...

Leszerelték az utolsó traktoros táblát. Tényleg tönkretették volna azok a csunya traktorok Budapest szép, új, drága, minőségi útburkolatát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. nov. 9. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

ugyanmá, azt a fost egy kis polskival tönkre lehet tenni, de még az se kell hozzá, elég ha átvészel egy telet.

de legalább drága.

2010. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Jó volt, mindig nevettem egyet, amikor megláttam.:D

Nem értettem miért ne mehetne be, pesten amúgy sincs olyan nagyon sok traktor, és szerintem egy teherautó vagy kamion nehezebb mint egy traktor, szóval csak kifogás volt, hogy azért nem jöhet be, mert hogy ne tegyék tönkre az útburkolatot.

2010. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Látom nem mindenki tudja, miért lett telerakva Budapest ilyen "Traktorral behajtani tilos" táblákkal.

2006ban a gazdák tüntetést szerveztek, és a Kossuth térre felmentek több száz géppel. Az mszp-szdsz valószínűleg telefosta a gyatyáját a látványtól. Azokkal az erőgépekkel, ha akarták volna a parlamnetet beletolhatták volna a Dunába. 2006 októberében a MAGOSZ újabb tüntetést jelentett be a parlament elé, Demszky akkor rakatta tele a várost ezekkel a táblákkal, hogy ne jöhessenek. Rettegtek a patkányok.

2010. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szinte minden nagyváros belvárosából ki vannak tiltva a mezőgazdasági munkagépek! Semmi keresnivalójuk nincs ott!
2010. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Apukám is ott volt (72) és mama, a szomszédnak kellett segíteni vezetni. Mert ugye Pestig felérni nem két óra, s váltani kellett őt. Délelőtt a traktorban voltak, fáztak, délután múzeumokba jártak :)

A Pestiek vittek nekik kaját, teát. Éjjel is ott aludtak, a traktorban.

Bírták volna tovább a hideget, csak haza kellett menni vetni.

Nincs ilyen tábla a Kreszben.

Ez olyan, mint a kordonok a Kossuth téren.Jelkép.

2010. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
viszlát demszky!
2010. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy van ilyen tábla a kreszben.

Mezőgazdasági járművel behajtani tilos.

2010. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági vontatóval, illetve lassú járművel behajtani tilos. A mezőgazdasági vontató olyan jármű ami önerejéből képes meghaladni a 30km/h sebességet, a lassú jármű meg 25km/h. Ez nagyjából így helyes...
2010. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!