Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért megy nálunk ennyire a...

Miért megy nálunk ennyire a zsidózás? Nemrég jöttem vissza külföldről és teljesen elvagyok keseredve, ledöbbent ami itt folyik.16 éves iskolások úgy beszélnek mint annak idején a nácik. értik egyáltalán mit beszélnek, vagy otthonról hozzák?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

szerintem azért mert nagyon kevés zsidó van nálunk, kisebb városokban falvakbol teljesen eltüntek, Pesten és nagy városokban vannak már akik kimondottan zsidók.

tippelek Amerikábol jöttél haza. Mikor én egy év után haza jöttem nekem is feltünt.

de azt gondolom ez nem fajgyüleletböl mondják. szokták mondani egymásnak az emberek hogy ne cigánykogy, vagy ne legyél már annyira zsidó. ezek nem fajgyülöletröl szolnak.

nagyon ritkán találkoztam olyanokkal akik a zsido´kat konkrétan szidták volna. azok meg mind féltékenyek hogy nem tudnak eljutni egy bank igazgatói posztra.

2009. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én nem látom, hogy komoly zsidóellenesség lenne az országban. Nagyjából olyan szinten megy a zsidózás, mint a rendőr- vagy anyósviccek. Ennyivel az utóbbiak miatt is lehetne aggódni.
2009. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben nincs zsidózás...
2009. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem maradj kint külföldön ha zavar a dolog. Esetleg tájékozódj az okokról. Vagy költözz egyenesen izraelbe, akkor ölheted az arab gyerekeket a saját elrabolt országukban a saját hazájukban, ráadásul veszélytelenül, harci helikopterből meg tankból csúzli ellen:) Tán még a kormányfőjük lábát is megnyalhatod, aki tök nyugodtan kijeletette, hogy Magyarországot felvásárolják mindenestől. Ez a dolog amúgy folyamatban van, sőt, nagyjából befejeződött.
2009. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Mert a magyarok egy igencsak kirekesztő kis nép.
2009. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem zsidó iskolába jár az egyébként római-kat. unokahúgom. Odajárnak barátnőim fiai is. Nagyon jó, erős iskola.De bizony detektoros kapuk vannak a portán...

Talán nem véletlen. Viszont én még nem hallottam róla, h támadás érte volna őket. Feszült gazdasági helyzetben, ami most nálunk is van, előveszik az emberek a régi kliséket. Mindig van kit bántani...

És hát irigyek is. A zsidó közösség összetart. És ezért gyarapszik a tudása és a pénze. Ezért élte túl ez a vallás, és ezek az emberek, azt a sok szörnyűséget amit rájuk osztott a világtörténelem, mert ugye nem csak a XX.sz-ban kiáltották ki őket bűnösnek, ok nélkül.

Ilyenek vagyunk mi emberek. Valakit utálni kell, ha nekünk rossz az életünk.

Ahol dolgoztam, volt egy biztonsági őr aki azt mondta, h neki azért nem jut semmi mert a "zsidók elvették". Nem azért mert nem tanult, vagy mert nem hajtott jobb munkára. Nem, a zsidók miatt....Na persze, hogyne

De általában nem vettem észre, hogy ahogyan az előttem szóló írta, vicceken, szófordulatokon kívül zsidózás menne itthon.

2009. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Akkor bizonyára kriptozsidok
2010. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Talán azért, mert a szabadkömüves judaista és kabbalista csöcselék tönkretette az országunkat, és egész európát. És ráadásul még most is 1.5 milió fészkel belölük az országunkban. lásd: Orbán - Gyurcsány dinasztia
2011. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!