Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a Politika...

Miért van az, hogy a Politika kategória hozzászólásainak 80%-át az teszi ki, hogy szegényemberek illetlenül beszélnek valóságtól elrugaszkodott sületlenségeket és a gazdagokat ócsárolják, alacsonyítják le, valamint gyűlölködnek és irigykednek?

Figyelt kérdés
Ha talán a saját életük rendbetételével és fejlesztésével foglalkoznának a gazdagokra pikkelés helyett már jobb lenne a helyzetük. Annyira nem élhetnek sz*rul, ha van pénzük internetre és szabadidejük erre a nyafogásra. Indiában, Kínában hány ember van aki azt se tudja mi az az internet, Magyarországon hány csöves van akinek még lakása sincs. Ezen kéne elgondolkodniuk először nempedig azon mantrázni, hogy Jajj de milyen szar nekem, a csúnya gazdagok jobban élnek, mint én.
2011. okt. 7. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
az internet az egyetlen szórakozásom had legyen már.
2011. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

A Fideszesek beszélnek illetelnül a valóságról! Fogalmuk sincs,hogy él az ország nagy többsége! Gondolom,te sem minimál bérből élsz,vagy nem vagy munkanélküli.

Az ideírogatók többsége a valóságot írja le. Az még nem jelenti a gazdagságot,ha van internetje. Sőt,ha van iskolás gyereke,akkor nem is mondhat le róla. Nálunk már az általános 4. osztályában is kell használniuk a feladatai elvégzéséhez az internetet.

Ha nincs munkahely,ha a vállalkozók aljasul kihasználják őket,akkor hogy tegyék rendbe az életüket?

Én sem minimálbérből élek,de látom,hogy mások hogyan élnek és mélységesen velük érzek. Felháborít,hogy a Fidesz csak őket sarcolja,míg a gazdagokat még gazdagabbá teszi.

2011. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

És mégis hogyan tegyem jobbá az életem? Ja, menjek el sokat keresni, ezt már Cséfalvay is megmondta. Hogy ez eddig nekem nem jutott eszembe! Hoppá, csak az a baj, hogy nincs munkahely, ahol sokat lehetne keresni, kivéve Budapest, de te sem gondolod komolyan, hogy egész Magyarország költözzön fel Budapestre, mert a helyzet ezt megkívánja?

Amúgy meg 4000 Ft-ot fizetek ki havonta az internetért. Ez egy dohányosnak 1 heti cigarettaköltsége, csakhogy én nem dohányzok és tellik ilyenre is. Nahát, mik vannak...

A másik meg az India-Kína példa. Ember, itt vagyunk Európa közepén és te azzal példálózol nekünk, hogy mi van Kínában és Indiában? 50 évvel ezelőtt, egy értelmesebb világban nem lett volna kérdés, hogy egy európai embernek sokszorosan magasabb életszínvonal jár, mint az ázsiaiaknak, most meg ott tartunk, hogy európaiként lassan annak kell örülnünk, hogy nem vagyunk Uganda szintjén.

És tudod mi a legrosszabb az egészben? Hogy az ilyen elvakult idiótáknak, mint amilyen te is vagy, egyáltalán nem tűnik fel, hogy Magyarország lassan nyomortanyává válik, miközben egyre többet dolgozunk és nem gondolkodnak el rajta, hogy valami kibäszottul nincsen rendben így...

2011. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Például? Valóságtól elrugaszkodott dolgokról a gazdagok is beszélnek, és azzal, hogy te leszegényemberezed a kisebb keresetűeket az látszik, hogy te mennyire távolinak, talán visszataszítónak érzed a világukat. Én úgy vettem észre, hogyha bárkit kritizálnak akár jogosan, akár jogtalanul, teljesen mindegy, hogy szegényt, gazdagok, szépet csúnyát stb... az mindig azzal igazolja önmagát, hogy mert a többiek irigykednek rám. Nem hiszen, hogy ma hazánkban olyan szintű lenne a társadalmi mobilitás, hogy akár csak évek alatt valaki sokkal jobb körülmények közé kerüljön.

Amúgy te jómódú vagy? Ha igen, akkor őszintén válaszolj saját magadnak arra a kérdésre, hogy mi játszott közre abban, hogy jómódú legyél? Vajon egy orvos, vagy egy tanár nem tanult annyit mint te, vagy nem dolgozik annyit mint te?

2011. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert mindenki jobban tudja a másiknál...
2011. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"valóságtól elrugaszkodott sületlenségeket


Ezt mire érted?

De hogy is feltételezheted hogy valaki nem tesz eleget azért hogy megéljen? Mert te úgy gondolod?

PLD Én mi a francot fejlesszek?

Van végzettségem, tudásom, gyakorlatom, felszereltségem, csak hogy 10 éve nem nőttek a díjjak és képtelenség jó szakikat megfizetni + hivatalosan működni mert nem fedezi a jövedelem. Arról nem is beszélve hogy mennyivel visszaesett a forgalmam.


De mikor valaki az 1kulcsot kritizálja, miért gondolod hogy a gazdagokat szidja? Nem lehet hogy a fideszt, mert ekkora ostobaságot csinált és kárt az alacsonyabb jövedelmüeknek?


Ha van pénze internetre!


Ez meg a demagógia netovábbja!

Ha 1 Ft vel több jut mint ami a fenntartásodhoz szükséges, akkor nepofázz rabszolga! Kb ez az akcentus!!!


Unalmas már a hozzád hasonló okosok beszólása, akik nem akarják tudomásúlvenni hogy ennek az országnak lassan végérvényesen vége. Nincs saját gazdaságunk, csak egy duális sz@ar, az az nincs profit bevételünk és ujratőkésítési lehetőségünk. Most leépíti a fidesz a jövedelmek emelkedéséhez szükséges fogyasztást, és a munkavállalói jogokat. Közben felnőtt egy generáció akit nem hatnak meg a politikusi szavak, hanem csendben elmegy külföldre. Valjuk be, senki nem jár jól!

A gazdagokra kemény D-Amerikai jellegű bűnözés fenyegetése vár! " kellenek a páncél autók" Talán mert mindent ingyen akarnak, hiszen ebben az országban a tőke csak az úr és a tudás vagy a szakmaiság, a munka, semmit nem jelent. Akik munkából akarnak élni """ azoknak már az internet is csak dőzsölkés"! De nagy ára lesz, ezt meg lehet jósolni. Hisz a magán klinikák és magán rendörség nem olcsó. Ahogy az sem ha egy egy szakit majd külföldről kell hozatni. Mert aki tehetséges,de nincs tőkéje, azok közzül csak néhány halovány százalékocska aki képes megvalósítani itthol önmagát. A többi? Vagy külföld, vagy a leves!

2011. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Én is gazdag vagyok, de senkit nem nézek le, csak mert szegény vagy alacsony képzettségű! Az ő munkájukra is igenis szükség van és sajnos az pedig az ország szégyene, hogy nem adnak tisztességes bért a sokszor 12 órát végig álló, robotoló munkásnak. Az pedig hogy sokan szidják a gazdagokat az annak köszönhető, hogy sokan a gazdagok közül lenézik a munkás embert. Mellesleg ne Ázsiához hasonlítsd az országot, mert nem azt a szintet akarjuk elérni, hanem a nyugati színvonalat. Mellesleg sok szegényebb azért is szidja a gazdagabbat, mert nem tisztességes módon, nem a tehetsége által lett gazdag, hanem valaki más által.

Én mindent magam értem el, azt is hogy gazdag lettem. De! Ez nem jött magától! Az az életszínvonal ami ma nekem van, kemény munkával értem el. Egyetem mellett güriztem, sokszor éjszaki műszak, stb. Szerintem te vagy elrugaszkodva a valóságtól! Próbáltál már megélni 60-70 ezer forintból havonta? Hiába mondja valaki, hogy tanuljon, nincs mindenkinek rá lehetősége. Tisztességes bért kellene adni minden dolgozónak, és nem csak a magasan képzetteknek.

2011. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

22:27


Jó lenne, ha minden gazdag ember olyan lenne, mint te. Akkor a szegény ember érezné, hogy akik fölötte állnak, azok hiteles, becsületes emberek és megértik őt, próbálnak segíteni rajta és nem csak gúnyolódnak a nyomorán. Ez morálisan hatalmasat dobna az egész magyar társadalmon és az igazságosság és szeretet érzete bizakodással és reménnyel töltene el mindenkit.

2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy a politika rovat fele arról szól, hogy jómódú emberek magyarázzák a bizonyítványukat, miszerint minden kóser a vagyonszerzésük körül?
2011. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
csak kolopele ócsárolja naphosszat a szegényeket.
2011. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!