A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Tisza
Mihazánk
Kutyák
Más
49 szavazat
1/12 anonim 



válasza:





Tegnap is , ma is, holnap is a Tisza Pártra! Áradjon a Tisza!
4/12 anonim 



válasza:





3# egyszer még megköszönöd... meglássa!
5/12 HakapiszikMatyi 



válasza:





Arra szavazok, aki tesz is valamit a magyarokért... MHM.
A többi bohóc hidegen hagy.
9/12 anonim 



válasza:





Szinte mindegy mostmár. Olyan ez int amikor sodródtunk a világháborúkba és már nincs az a kormány ami megállítaná az országot a lejtőn... kapcsoljátok be az övekete és készüljetek a legrosszabra! Nagy lesz a csattanó!
10/12 anonim 



válasza:





2RK. vilagos program , bejaratott partelnok. elhatarolodik a szelsojobb fidesztol , es a szelsobal tiszatol. en megvagyok innentol koszonom.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!