Miért a hanyatló nyugathoz megy segítségért Sulyok Tamás? Miért nem orosz barátait kéri meg?




válasza:



válasza:



válasza:#3 mert azt csak a Fidesz kormány tehette, vagy mi? :D
Volt ellenük egy pár állásfoglalása, nem is kommentálták.




válasza:Kedves kérdező, szerinted amikor egy EU ország miniszterelnöke nyíltan fenyegeti és jogellenes módon el akarja távolítani a köztársasági elnököt, hová fordulhatna???
A Tisza 2/3 os országgyűléshez, vagy kihez?




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Csak nem elárulta Orábnc királyt és nem szavazott mégsem?
Miért nem egy páncélozott Lada Nivaval,vagy UA-zal?
0:37-től:Orbán: "Ez egy olyan ország, amelyben mindig két párt volt, és két párt lesz"Ez nyilvánvaló badarság. 1989 előtt egy párt volt ténylegesen, utána meg több jobboldali és baloldali is. Évtizedeken át egyszerre létezett több jobboldali, több...
A pisztolyszemű, szőke vénasszony napjában többször elmondja, hogy aki tőlünk nyugatra van az igazából nem is ember, hanem a sátán szolgája. Miért nem Vlagyivosztokba költöztek? Érthetetlen…
Idézi a Facebook oldalán: "Az eddigi legnagyobb volumenű és leghosszabb távú földgázvásárlási szerződés, amelyet valaha is kötöttünk nyugati beszállítóval" Most akkor mégis csak ki lehet(ett) váltani az orosz gázt? Se nem drágább Nyugaton se nem lehetetlen az import?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




