Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a hanyatló nyugathoz...

Miért a hanyatló nyugathoz megy segítségért Sulyok Tamás? Miért nem orosz barátait kéri meg?

Figyelt kérdés
jún. 2. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Eddig a földhöz verted magad hogy oda akarsz tartozni.
jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Pl mert Magyar Péter nem hagyhatja figyelmen kívül a Velencei Bizottság véleményét.
jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

#3 mert azt csak a Fidesz kormány tehette, vagy mi? :D


Volt ellenük egy pár állásfoglalása, nem is kommentálták.

jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező, szerinted amikor egy EU ország miniszterelnöke nyíltan fenyegeti és jogellenes módon el akarja távolítani a köztársasági elnököt, hová fordulhatna???

A Tisza 2/3 os országgyűléshez, vagy kihez?

jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Milyen ironikus, hogy 16 évig mindennek elmondták az EU-t, az ítéleteiket semmibe vették, bezzeg most hogy "baj van", rögtön hozzájuk mentek segítségért.
jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
A Velencei Bizottság nem az EU
jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Orbánnak tényleg elment a maradék esze is? Képes sorban akár 3 zöldséget is propagálni? Ki akar még erre az agyi funkcióinak hanyatló stádiumait...

0:37-től:Orbán: "Ez egy olyan ország, amelyben mindig két párt volt, és két párt lesz"Ez nyilvánvaló badarság. 1989 előtt egy párt volt ténylegesen, utána meg több jobboldali és baloldali is. Évtizedeken át egyszerre létezett több jobboldali, több...

Továbbra sem értem: Miért a hanyatló, imperialista mételyben neveli fel gyermekét orbán lánya?

A pisztolyszemű, szőke vénasszony napjában többször elmondja, hogy aki tőlünk nyugatra van az igazából nem is ember, hanem a sátán szolgája. Miért nem Vlagyivosztokba költöztek? Érthetetlen…

Szijjártó Péter hogyhogy a hanyatló Nyugaton írt alá hosszú távú gázszerződést?

Idézi a Facebook oldalán: "Az eddigi legnagyobb volumenű és leghosszabb távú földgázvásárlási szerződés, amelyet valaha is kötöttünk nyugati beszállítóval" Most akkor mégis csak ki lehet(ett) váltani az orosz gázt? Se nem drágább Nyugaton se nem lehetetlen az import?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!