Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az esélye ma (értsd a...

Brain Storming kérdése:

Mi az esélye ma (értsd a megválaszolás időpontján) M. o. -on egy polgárháborúnak?

Figyelt kérdés
Milyen tényezők vezethetnének ma M.o.-on egy polgárháborúhoz és mely felek között? A válaszokhoz részletes indoklást kérnék, ha lehetséges...
2010. nov. 22. 23:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%
00:20 - Hol élsz? Oda akarok költözni a nyugalomba...
2010. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

23:28


Szóval nem csak nekem jutott eszembe...:)))


Mellesleg egy regény háttéranyagához kell némi esélylatolgatási vitaalap...

2010. nov. 23. 01:07
 13/32 A kérdező kommentje:

23:30


Személyes, szubjektív véleményem, h semmi iesmi nem várható - mindössze arra vagyok kíváncsi, h ki mien esélyeket lát ezen a téren, avagy ki mit lát a legfőbb rizikófaktornak.

2010. nov. 23. 01:09
 14/32 A kérdező kommentje:

23:42


nagyjából egyetértünk

2010. nov. 23. 01:11
 15/32 A kérdező kommentje:

provokator válasza:

"Nem ertem a sok monitor host ha annyira polgarhaboruzni akarnak miert nem indulnak?"


Olvasd el a kérdésemet - a franc akar háborúzni...


"Allitolag a nep is nagyon szeretne akkor meg hajra!"


Iesmi fel sem merült - legfeljebb szélsőséges körökben


"Itt visionalnak a tizesves pelenkas kis tacskok polgarhaborukrol /nem kimondottan a kerdezorol beszelek hanem altalaban/ kozben eletukben fegyvert, vert nem lattak de megis azt hiszik ha felvesznek egy feket bakkancsot feher fuzovel akkor mar fegyveres alakulatok lesznek erre meg ratesz egy lapattal a kedvenc esti mese olvasmanyuk a kucug stb."


Jobb is lesz, ha nem rólam nyilatkozol - nem vagyok tizenéves, voltam katona, lőttem, robbantottam, búvárként polgári szolgálatot végeztem a rendőrségnek gyilkossági ügyek felderítésében... ezután pedagógus lettem, ovódákban, általános iskolában tanítottam nyelvet, szakmunkásképzőben neveltem kétkezi és szellemi munkára vérbeli vadócokat - civilizáltan tudom a balhézókat kezelni, és mindig kerülöm a balhékat, de nem hagyom szó nélkül a sérelmeimet.


.. a többi fröcsögést meg nem kommentálnám...

2010. nov. 23. 01:19
 16/32 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ne kommentald, egyebknet te kerdeztel itt nem? Ha nem tetszik a valsz meg elkedzdesz haborogni raadasul ez a kerdes hetente ismetlodik itt a gyikon. Nezz utan ezeknek az ertelmes kerdeseknek es az ertelmes valaszoknak. Ha tenyleg katona lettel volna nagyon jol tudnad, hogy mi az eselye egy polgarhaborunak eleg visszanezni mi tortent Yugoszlavia felbomlasa utan az nem volt polgarhaboru de Europa kozepen jatszodott. Kicsit gondolkodj mondjuk ne sokat szerinted hogyan fogadna Europa vagy USA egy polgarhaborut? Tul sok penzt fektettek be ide nem valoszinu, hogy csak ugy veszni hagynak. De ha lehet majd jovo hetin is tedd fel ugyanezt a kerdest...
2010. nov. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
35%
Páran felvetették (elég sokan), hogy a magyarok és romákok között eldurvulhat ennyire a helyzet, valamelyik vajda is kijelentette, hogy az állandó villongásoknak könnyen ez lehet a vége. Szóval van rá esély (szerencsére).
2010. nov. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
25%

"Úgy tűnik, nem figyeled a híreket, igaz, én sem, mégis tudok róla, hogy egyre több tüntetést szerveznek."

Az 500 fős MSZP-Mazsihisz közös rettegésre gondolsz? Vagy egy Jobbikos felkelésre? Vagy egy több(tíz)ezres Fidesz-naggyűlésre? Melyik tüntetés ezek közül? Magyrországon egy nagy tüntetés van, azt úgy hívják: EL(tüntetés).


" iesmi ", " mien "

Te sem lehetsz több 15 évesnél... (agyi értelemben legalábbis)


Polgárháború... Ezekkel a bólogató birkákkal??? (inget fel, aki úgy érzi, hogy az övé!)

2010. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon nagy esély van rá, mind a romák, mind a kormány ellen.
2010. nov. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%

Polgárháborúra semmi esély. De forradalomra,sztrájkokra sem.

Az elmúlt 8 évben a sztrájkokat,tüntetéseket a Fidesz szervezte. Most nyilván nem szervez saját maga ellen ilyeneket. De az új Alkotmánnyal, a jogállam szétverésével még a lehetőséget is megfogja szüntetni. Sőt,gondoskodik arról is,hogy ne lehessen majd más pártra szavazni. Igaz az is,hogy nincs is olyan párt,akire lehetne szavazni.

A forradalom is 8 év totális diktatúra után következett be! Csak akkor még léteztek a Rákosi-korszak előtti pártok hívei,és hittek abban,hogy Amerika segít majd megszabadulni az oroszoktól. Nem segítettek,ahogy most sem segítene senki!

2010. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!