Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az esélye ma (értsd a...

Brain Storming kérdése:

Mi az esélye ma (értsd a megválaszolás időpontján) M. o. -on egy polgárháborúnak?

Figyelt kérdés
Milyen tényezők vezethetnének ma M.o.-on egy polgárháborúhoz és mely felek között? A válaszokhoz részletes indoklást kérnék, ha lehetséges...
2010. nov. 22. 23:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%
Jó rettegést!
2010. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
2010. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, mekkora a polgárháború veszélye, még nem éltem polgárháborúban, a szüleim se nagyon emlékezhetnek komolyabb balhékra, apám még csak 4 éves volt 56-ban, de azt tudom, hogy egyre nagyobb az elégedetlenség, és ez előbb-utóbb valamiféle balhéhoz vezet, ha "Őrült Őfelsége" nem hajlandó visszafogni a harácsolást és tovább folytatja tömegek nyomorba döntését. Hogy a balhé milyen mértékű lehet, az egy jó kérdés. Lehet, hogy csak akkora, mint pár éve, lehet, hogy nagyobb.
2010. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
56-ban nem polgárháború volt...
2010. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
27%
Hát ha a történelembe visszalapozunk, rengetegszer a jogegyenlőtlenség váltott ki ilyeneket! Elvileg ma nincs ilyen, legalább is a polgári jog szerint. De ha lenne is, a magyar embert nem tartom elég értelmesnek ahhoz, hogy polgárháborút tudjon gerjeszteni. De ha lezajlana, akkor valószínűleg az egyetemisták robbantanák ki (értelmiség), és az átlag emberek, illetve az állami pribékek között folyna a harc. De mivel benne vagyunk az ENSZ-be is, így rögtön küldenék a békefenntartókat, így szinte lehetetlen a dolog...sajnos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%
nem sok
2010. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
14%
Nem ertem a sok monitor host ha annyira polgarhaboruzni akarnak miert nem indulnak? Allitolag a nep is nagyon szeretne akkor meg hajra! Itt visionalnak a tizesves pelenkas kis tacskok polgarhaborukrol /nem kimondottan a kerdezorol beszelek hanem altalaban/ kozben eletukben fegyvert, vert nem lattak de megis azt hiszik ha felvesznek egy feket bakkancsot feher fuzovel akkor mar fegyveres alakulatok lesznek erre meg ratesz egy lapattal a kedvenc esti mese olvasmanyuk a kucug stb. ja igen torockaiek pozoltak egyszer 6 azaz hat darab fegycerrel es jo par emberke kozossegi oldalakon pozol valami fegyverutanzattal /azert utanzat mert az igazit el se birnak/ es azt hiszik ez eleg a polgarhaboruhoz. Csak hogy a mai nyomorek jomodban felnott tornabol felmentett ludtalpas osztagoknak tudni kellen hogy egy polgarhaboruban nem a szajnak kell nagynak lenni ott nincs anyuci aki ele rakja a moslekot estenkent es aki megagyaz lefekteti stb. Magyarorszagon ahol 9 honap sorkatonai szolgalatot se birt a fiatalok tobbsege eleg vizzes polagrhaborurol beszelni.
2010. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
23:38 - Nem is azt írtam...
2010. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%
23:58 - Úgy tűnik, nem figyeled a híreket, igaz, én sem, mégis tudok róla, hogy egyre több tüntetést szerveznek. Bocs, hogy nekem most a munka fontosabb, és személyesen nem vagyok kint az első sorban, de ha arra kerül a sor, én is kiveszem a részemet.
2010. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
7%

konvergál a nullához, még csak feszültség sincs.

szerencsére, és sajnos.

2010. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!