Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi a véleménye ezekkel...

Kinek mi a véleménye ezekkel az eredményekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 24. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Winston Churchill is megmondta: "Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam."
2010. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se igaz.
2010. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez még kb. fél évig így lesz! aztán fordul a kocka
2010. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

én elhiszem. Az hogy az ember belássa, hogy hibázott, hülye volt, kellő intelligenciát és tartást kiván. Innentől kezdve a többség amig nem lesz kénytelen ezeknek az ámokfutásának egyenes következményeivel a mindennapi életben is szembesülni, amig a pénztárcáján nem kezdi el érezni, addig tartani fogja magát ahhoz, hogy ő nem lehetett olyan hülye, hogy igy átverték. Addig csak csóválja a fejét, hogy hát itt szétverik az egész államot, de amig reménykedik, hogy azért neki csak jobb lesz, addig a "mieinknek" minden el van nézve, és hisznek benne. Ha szembesül vele, hogy szivni fog, na akkor majd lesz itt nagy felhördülés.


. Bár azért az feltűnő, hogy mostanában nem találkozni olyasmivel, hogy le "bérretegőzik" azokat, akik (mint utólag is láthatjuk) eddig is reálisan itélték meg annak a veszélyét, hogy ha Orbán korlátlan hatalmat kap.

2010. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Akkor fussuk át ezt most.


A "felmérés" szerint 43%-nak nem tetszik, amit a kormány csinál. Viszont a "megkérdezettek"-nek csak a 24%-a szerint nem alkalmas Zorbán Viki miniszterelnöknek.


Most akkor mi van? Valaki ennyire bele van buzulva abba a képmutató seg.fejbe, hogy ha még szerinte a kormány sz.rul is csinálja azt, ami egyébként is sz.r lenne, attól még Orbánpajtás jól van ott, ahol?


Vagy csak a felmérés kitalálói ilyen rosszak matekból? :D


Mindenesetre érdekes.

2010. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:06"

Más a mintavétel forrása -.- (még ha nem írják oda, akkor is)

2010. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"A magyar hátán szántani is lehet, csak az ekevas nemzeti színű legyen." (Mikszáth Kálmán)
2010. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

A Fidesz pontosan azt csinálja, mint 98 és 2002 között. Akkor is minden közvélemény kutatónál toronymagasan vezettek, aztán jöttek a 2002-es választások, és ütött az igazság órája.


Engem nem kérdezett meg senki, de ha megkérdeznének, válaszaim garantáltan nem javítanák Orbánék statisztikáját.

2010. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

@ma 16:47

idén is minden kutatónál vezettek és nyertek 2/3al

2010. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Purgerius 16:21


"Más a mintavétel forrása"


Én idáig úgy tudtam, hogy amikor felhívnak valakit, akkor az összes kérdést felteszik nekik, így lesz reprezentatív.


Vagy ha igaz, amit mondasz, akkor ilyen alapon én is csinálok egy innen-onnan összetákolt felmérést, miszerint én vagyok az istencsászár, és ezt a magyar nép 2/3-a el is fogadja. :D

2010. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!