Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a nyugattal?

Mi a baj a nyugattal?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy azért utálják mert itt nincs olyan életszínvonalat mint ami ott van.


Akkor ezek az emberek miért vásárolnak olyan terméket amik a nyugatról jönnek vagy ott találtak fel?

Nyugatról jött az ipari forradalom, a polgárosodás, a felvilágosodás.

Mi lenne velünk nyugat nélkül? Olyanok lennénk mint Észak Korea. A Kínaiak el voltak sokáig nyugat nélkül, de nekik azért negyed kontinens méretű országuk van.


Most jutott eszembe aki nyugatellenes az akkor nem használ netet se.


2010. nov. 25. 16:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
90%
Kiforgatni az ember szavait azt nagyon tudod utolsó válaszoló de a szövegértésed ritka szar!
2010. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:

A számból vetted ki a szót 69%!


Én is pont ezt akartam mondani.

2010. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

" Az angolok pár 100 év múlva eltűnnek!"

És mi? Nem PÁR 100 hanem csak 100.

És igen el kell ismerni, hogy nyugaton magasabb az életszínvonal mint itt vagy keletre. Költözzetek keletre ha az olyan jó hely. Meg lehet nézni hol fogsz jobban boldogulni kelete vagy nyugaton.

2010. nov. 25. 18:20
 24/61 anonim ***** válasza:
92%

"Költözzetek keletre ha az olyan jó hely."


Sehová sem kell költöznünk, Magyarország márpedig Kelet, bármennyire is akarod, hogy a konkvisztádorok ide is behozzák a Nagy Ámérikát!

2010. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy mi egy elmaradott ország vagyunk. (egy töri tanár is megmondja) És nem a kelethez kellene inkább csatlakozni mert akkor még nagyobb lesz az elmaradás.Erre jó példa, hogy Angliában amikor elindult az ipari forradalom, akkor már 200 éve 3 nyomásos gazdálkodás volt. Nálunk akkoriban alakult ki.

lehet nyugatot szidni, de a legnagyobb gond, hogy mi nem tudtuk azt elérni amit ők. És ennek értelmében van az utálat. Ezért úgy vannak az emberek, hogy inkább csatlakozzunk hozzánk hasonló vagy rosszabb helyzetű országokhoz.

2010. nov. 25. 19:08
 26/61 anonim ***** válasza:
Az amit a Nyugat "elért" az csak a nyugati kultúra szemében érték.
2010. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
0%

"Minden nyugati terméknek magyar feltalálója volt. Még a számítógépnek vagy az atombombának is. Magyar emberen kívül még soha senki semmit sem talált fel"

ez a válasz minősíti a keletimádókat, azt hiszem!

Hiába, jobbágyország voltunk, azok is maradunk!

-.-

2010. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:52

A tiednél nem lehet rosszabb!

2010. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Ha egy helyet más kultúra miatt utál valaki az azért az értelmi szintjét is mutatja. Ez ugyanolyan mint a vallásháború.(most a muszlimok, régen a keresztesháborúk)
2010. nov. 25. 19:40
 30/61 anonim ***** válasza:
34%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:25

akkor én bizony nem vagyok magyar, hiába születtem itt, élek itt! Nem fogok közösséget vállalni a kelettel, ugyanis SEMMI KÖZÖM HOZZÁJUK!

Mint ahogy neked se, de mivel keleten sok a diktatúra, így ezért kényelmesebb ezt gondolnod!

Én igenis elismerem a nyugatot!

A magyarok találtak fel mindent? ja sok mindent! De azért ilyesmit állítani, hogy a többiek semmit, azért az bizonyos alapvető műveltség hiányára vall!

2010. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!