Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt honnan vette a metapedia?

Ezt honnan vette a metapedia?

Figyelt kérdés

[link]

"Vitézy Dávid - 1985-ben született. Erdős Péter unokája, Hankiss Ágnes és Vitézy László fia. Általános és középiskolai tanulmányait a Lauder Javne iskolában végezte. Jelenleg a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen közgazdasági képzésen vesz részt. Homoszexuális."

Honnan vették, hogy meleg lenne?

Én nem hallottam ilyesmit sehol

ja és engem különösképpen nem érdekel, hogy meleg-e vagy sem, de érdekelne, hogy honnan vették ezt?


2010. nov. 26. 10:09
1 2
 11/11 gGyula ***** válasza:
69%

Jellemző a módszereikre.

Nem szabad még véletlenül sem bedőlni nekik.


CsehTamást azért Tartják zsidónak, mert szerelmes dalt írt a zsidó Koncz Zsuzsának.

KonczZsuzsát rejtély miért tartják zsidónak, szerintem puszta irigységből s gyűlöletből. a „zsidó” ugyanis a degenerált nyelvükön a legdurvább megbélyegzés, aztán csodálkoznak s álnaiv baromságokat nyomatnak, ha valaki fasisztának, nácinak, de akár csak szélsőségesnek nevezi őket. Egyem a finom lelküket!


A legárulkodóbb, hogy pl MorvaiKrisztinára azt írják, hogy nem zsidó csak a gyerekei, igaz, az anyja neve Swartz volt, - figyelem: nem „Schwartz”, hanem Swartz” – Aztán a másik, kicsit tájékozottabb kannibál: „Schwartz német név, a hölgy lehet sváb is. Külleme nem zsidós” Nem lehet tudni, ,Morvaié vagy az anyjáé, étrtelemszerűen tán az övé:

Egyébként el vitatkozhattok Morvai vagy Koncz mutat-e inkább semita antropológiai jegyeket.

Ha már!! Ezeknél a fontoskodó kis fitymáknál még az igazi náci Rosenberg is tudományosabb volt, ezek csak össze-vissza hablatyolnak.


GulyásGergelyt pedig azért vették le a zsidók listájáról, mert egy családtagja szót emelt érte:

„Gulyás Gergelyt illetően egy rokona írt, hogy a család magyar gondolkodású, ezért megbeszélés után kivettük, noha a külső egészen mást mond”

Naná! Hiszen szélsőjobboldali „alkotmányozó” a lelkem!


Egy igazi gyöngyszem?

” Heim Péter - a Századvég Gazdaságkutató Zrt. alapítója - dédapja Heim Pál, tehát 100%-ig zsidó”

Bizony: ha a dédapa zsidó, akkor a dédunoka 100% !

Épeszű ez az ember? Mindenkinek 8 dédszülője van, ez azt jelenti, hogy a gének 12.5%/a közös, tisztában van ez akár csak azzal, hogy szaporodik az emberi faj?

Az az igazság, hogy én még akár a rasszizumust is elviselem elviekben(az is egy vélemény!), de a hülyeséget nem bírom megbocsátani!

Még egy édes: HarcsaVeronika “sajtószabadságodkodás” miatt ítéltetik zsidónak.


Tényleg kacagtatóan nevetségesek lennének, ha nem kapcsolódnának az emberi történelem legmélyebb mélypontjához az emberi nem örök és ördögi szégyenéhez a Hitlerájhoz.

2011. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!