Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy tűnik elgurulhatott a...

Úgy tűnik elgurulhatott a gyógyszere Mesterházy úrnak. Nagyon üvölt, mint a farkas. Nem segítene neki valaki? Most ez proletárforradalmár stílus ez most miért jó?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet egy normális, komoly hangot megütni, valami mögöttes tartalommal megtöltve?
2010. nov. 28. 00:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Akik nem az értelmes érveket, vagy racionális okokat fogadják el, gondolják át, hanem egy-két agresszív mondat elordítozása után, bambán helyeselnek, hogy ja-ja ordítsunk mi is, hát ez felháborító.

"

Azért kell ordítani, hogy minél jobban felkeltse az emberekben az indulatot.

Te, hogy adnád elő? Felolvasod vagy hévvel mondod el?

2010. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért a felolvasás meg az idegbeteg ordítozás között van pár lépcsőfok. Megállhatna valamelyiken.
2010. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Azért kell ordítani, hogy minél jobban felkeltse az emberekben az indulatot.

Te, hogy adnád elő? Felolvasod vagy hévvel mondod el?"


Érdekes, amikor Hitlert látjátok úgy ordítozni felvételeken, akkor őt simán elmebetegnek tituláljátok.

2010. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 doboszoli ***** válasza:

Nem vagyok MSZP-fan, nekem sem tetszett a már-már hisztibe átcsapó ripacskodás, de:

Nem szoktam visszadobni a labdát, de láttam már OV-t, eltorzult arccal, remegő szájjal szónokolni, tehát ez nem csak MA "rossz szokása".

2010. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Orbán leszokott róla, inkább úgy fokozza a feszültséget, hogy úgy tesz, mintha éppen ordítani akarna, csak még nagynehezen visszafogja.

Ez ügyesebb...

Szerintem.

2010. nov. 29. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!