Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy esetleges népszavazás...

Egy esetleges népszavazás esetén támogatnátok-e Orbán Viktor leváltását?

Figyelt kérdés
Ki lenne a jelöltetek a helyére?
2010. dec. 6. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Temészetesen! Dr. Morvai Krisztina.
2010. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem támogatnám, de amúgy se lesz ilyen népszavazás, persze álmodozni lehet :D
2010. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én sajnos rájuk szavaztam, de visszasírom Bajnait.
2010. dec. 6. 20:11
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Támogatnám,de nem lehet. Helyére pedig nem tudok senkit. Morvai még sokkal rosszabb lenne,mert egy ostoba tyúk csak.
2010. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Akkor gratulálok neked :) Még több IMF hitel tényleg sok jót tenne az országgal :D


Amúgy akkor miért szavaztál a fideszre? Mert főbb vonalakban még mindig a választási ígéreteiket csinálják...


Gyanítom te is az a szavazó voltál, aki vakon elhittél mindent amit bármilyen forrásból hallottál. Aztán most csodálkozás van. vagy elhitted, hogy két hónap múlva itt lesz a Kánaán? :) Ha igen, gratulálok neked...

2010. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha választani kellene, én is Bajnaira voksolnék, illetve Orbán távozására.
2010. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Előre megsúgom, hogy Orbán utódja Lázár lesz.
2010. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bebizonyította, hogy nem való kezébe a hatalom.

Nincs bajom alapvetően a diktatúrával. Egy diktátor, ha akarja, egységbe tud kovácsolni egy széthúzó országot. Egy diktátornak az országon belül minden lehetősége megvan, hogy az ország polgárait szolgálja - olyan lehetőségei is megvannak, melyek egy demokráciában a széthúzás miatt átvihetetlenek. Mert a demokrácia egyenlő a széthúzással, hiszen soha nem lesz mindenkinek ugyanaz a véleménye.

Orbánnak azonban esze ágában sincs népét, nemzetét szolgálni. Az, hogy megadja az állampolgárságot a határon túli magyaroknak, hogy június 4-ét gyásznappá nyilvánítja, ez így szép és jó. De ezek apróságok, melyek bizony jól elkéstek. Ezeknek már a rendszerváltáskor meg kellett volna történnie, ha már a kommunisták nem is voltak hajlandók rá. Na de az egykulcsos szja, amely tovább mélyíti a gazdagok és a szegények közötti szakadékot; a nemzeti együttműködés hangoztatása, miközben semmiről nem kérdezik meg nemhogy a népet, a parlamenti ellenzéket sem; az izraeli társulási szerződés szó nélküli átengedése; hogy Gyurcsány Demokrácia Központját kiemelten támogatják a költségvetésben, és közben elszámoltatást kiáltanak - és még sorolhatnám -, hát ez így már sok.

2010. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Morvaihoz annyit, hogy én Jobbik-szimpatizáns vagyok (nem fanatikus, de amíg ők képviselik az érdekeimet, addig velük szimpatizálok), és Morvait is bírom, de nem politikusként. Szerintem nem való politikusnak. A hangnem, amelyen az EP-ben beszél, meg amikor néha ellátogat a magyar parlamentbe, egyszerűen nem parlamentbe való. Ha egy népgyűlésen a színpadon áll és beszédet mond, a hallgatóság egyszerűen issza a szavait, mert szónokolni tud. De a parlamentben nem szónokolni kell, hanem felszólalni - és ez nem ugyanaz.
2010. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Az a gáz azzal az EU parlamenttel, hogy teli van bunkókkal. Néha muszáj sajnos hozzájuk alacsonyodnia.
2010. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!