Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » EMBEREK! Ha mondjuk holnap...

EMBEREK! Ha mondjuk holnap lenne egy új népszavazás, ti elmennétek szavazni?

Figyelt kérdés

Esetleg hová tennétek a voksotokat, melyik párt felé húztok leginkább? Véleményekre vagyok kíváncsi!


(Sok embertől hallottam, hogy a jelenlegi Fidesz-uralom alatt kiábrándult a politikából, csupán ezért érdekel)


2011. aug. 9. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
A népszavazásnál nem pártokra szavazunk.
2011. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igazad van, most veszem csak észre, mekkora hülyeséget írtam :)


Ennek ellenére a kérdés ezzel az apró korrigálással érthető

2011. aug. 9. 23:02
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Jobbikra igen. A többi párt egy nagy határ szar.
2011. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
szerintrem nem itt fog kiderülni h a fidesz megbukott e amugy nem mennék szavazni mert 17 vagyok:D
2011. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Mennék. Jobbik.
2011. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Új választások? Én ugyan nem mennék el. Majd a többiek megszavaznak egy pártot ami ha tesz valami érdemlegeset akkor a következő választáson esetleg(!) megkapja a voksomat. Ugyan miért kéne most szavaznom bármelyikre is? Azért mert mondanak valami szépet? Ugyan már. Ahogy a reklám-szlogen mondja: bizonyíték kell nem ígéret.
2011. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én megmondom őszintén, azért nem mennék el, mert nincs semmi eszközöm arra, hogy "betartassam" az adott párt ígéreteit (legyen az bármelyik is). Kampányidőszakban ígérnek szépeket, és jókat, hatalomra kerülnek, és semmit sem teljesítenek belőle, hiába szavaztam nekik bizalmat.

Meg kell várni, amíg lejér a 4 év (hacsak Viktor nem ül ott örökké a trónján).

2011. aug. 9. 23:13
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Az LMP a legszimpatikusabb ,sőt,hogy a jobbikos szlogennel éljek: a többi egy nagy határ szr! De én nem hírdetem ezt a pártot úgy,mint a jobbikot szókás,mert én elször megnézném őket kormányon! mszp? tolvaj,hiteltelen,unalmas banda. fidesz-kdnp? hosszú lenne leírni,de szerintem mindenki tudja mért! jobbik? na az is no comment,bohóc párt az egész!
2011. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Mennék. MSZP-re szavaznék.
2011. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

Mennék, és FIDESZ-re szavaznék. Még mindig ők a legjobb alternatíva a sok rossz közül...


És azért mennék el, mert aki nem szavaz, az lemond alkotmányos jogáról, tehát onnantól nyugodtan befoghatja, elvégre kijelentette, hogy a szavazó többség véleménye számára tökéletes :)

2011. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!