Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az adatokról/fizetésekről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 7. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

ez hangulatkeltés a női magazinok részéről. :)

részemről én eddig is tudtam, hogy valahol a szarnak a legalján vagyunk, így nem vág mellbe. sajnos elköltözni úgysem lehet soha ennyi pénzből, amit itt adnak, jó ha a következő hónapig elég. (egyébként nem az)

2010. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk a legalján. Az ukránok 54 vagy a románok 141 a szerbek 120 eurójához képest mi a 272eurós minibálbérrel igen jók vagyunk. És sosem leszünk úgy eladósodva mint a németek vagy az usa.
2010. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hááát azért lehet h lennék a németek gazdasági helyzetében ...
2010. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gond, hogy színvonalban Románia kezd megelőzni minket.
2010. dec. 7. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
meg is fog, mert mi lefelé masírozunk
2010. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy e szépen hangzó összegek mellől mindig hiányzik egy lista az adott országban kapható kenyér, tej, mondjuk kiló csirkemell áráról. meg hogy mibe fáj 1 pár cipő, egy másfél szobás lakás bérleti díja vagy egy mozijegy. Arról nem is beszélve, ha pl. kint be akar valaki iratkozni valamilyen suliba, hogy képezze magát, vagy nyelvet tanuljon, azért mennyit kell fizetnie. Ezeket a számokat is szépen össze lehet vetni.
2010. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálunk is annyi már lassan az árak mint nyugaton.

[link]

2010. dec. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!