Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nnna, mégsem kell adózni a...

Nnna, mégsem kell adózni a hozam infláció feletti részéből. Ennyit már tudok, azt viszont nem, hogy bárki, aki visszalép, ha van infláció feletti része a hozamának, akkor egyéb körülményektől függetlenül kikérheti a "júdáspénzt"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit?
2010. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1-2%-nyi összegről van szó, arról vitatkoznak, hogy 10ezer forint adómentes legyen, vagy ne.

kitörölhetjük a seggünket vele.

2010. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most amúgy ha átmegyek az államiba, akkor megsimogatnak, hogy milyen ügyes vagyok, de ha jön esetleg egy kormányváltás, akkor mi lesz? Akkor meg azok lesznek a kegyeltek, akik "kitartottak"? Nagyon rulettnek tűnik nekem ez az egész...
2010. dec. 7. 22:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez már jobb kérdés, hogy mi lesz, ha jön egy újabb kormány. Ugyanis ezt a 3000 Milliárd Forintot elköltik az új adórendszer következtében keletkező tátongó lyukak betömésére, tehát egyszerűen eltűnik egy óriási pöcegödörben.


Azt nem tudni, hogy az idő haladtával honnan kívánják pótolni ezt az összeget, valszeg nem is akarják, de ismerve a Fideszt, ha megint elküldik őket a p.csába, mint múltkor, akkor tuti, hogy az új kormány torkának fog ugrani, hogy hol van az a pénz. Sehogy se jó ez, mert amíg Orbánék az új adórendszerrel 20-25%-os béremelést kreáltak maguknak, addig az őket megválasztó, és (állítólag) teljes mellszélességgel mögöttük álló "nép" csak tovább sínylődik.

2010. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Ezért sem lesz újabb kormányváltás!
2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
olyan nincs, a választást nem szüntethetik meg:D
2010. dec. 7. 22:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig ezeket mielőbb kikéne innen takarítani.
2010. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Sehogy se jó ez, mert amíg Orbánék az új adórendszerrel 20-25%-os béremelést kreáltak maguknak, addig az őket megválasztó, és (állítólag) teljes mellszélességgel mögöttük álló "nép" csak tovább sínylődik."


Sajnos ezért én még mindig csak a fidesz szavazót tudom okolni.

2010. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a választások megszüntetésére gondoltam, annyira mégsem egyszerű azért! :D
2010. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engedd, hogy a 2. kérdésedre válaszoljak. A következő választások idejére Mo.-n a pénztárak már ki lesznek csinálva, nem lesznek, eltűnnek. Ha a viktátor akar valamit, mindegy hogyan, de elérei. Szüksége van mindenki pénzére, ezért nem engedheti meg, hogy bárki is legyen magánny.pénztárban. Amúgy meg a kérdés felesleges, mert kijelentette, hogy ők minimum 8 éveig lesznek kormányon. :)
2010. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!