Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki gazdag és/vagy bejött...

Aki gazdag és/vagy bejött neki az élet azt miért szokták máris zsidózni?

Figyelt kérdés
Nekem is van rokonom akit már gazdagnak mondható és nem zsidó.
2010. dec. 8. 06:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Megint jön az ez a magyar mentalitás kommentek. Nekik mondom: ennyire nem kéni lenézni a saját nemzetedet. "

De basszus igaza van.

Ez a magyar mentalitás. Nekem szar akkor neki is legyen az.

2010. dec. 8. 13:52
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
Már megint valaki felpontozta a magyarokat szidó kommenteket. Szánalom ami ezen az oldalon zajlik. Nem a zsidózókat kéne fikázni, hanem a folyomatos provokátorokat, akik jönnek azzal, hogy mekkora itt az antiszemitizmus meg minden.
2010. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"hogy mekkora itt az antiszemitizmus meg minden."

Nagy itt az antiszemitizmus.

2010. dec. 8. 15:32
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
hát ha annyira felpontozták, valami oka volt biztos ... nem ?
2010. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%

" Nem a zsidózókat kéne fikázni, hanem a folyomatos provokátorokat, akik jönnek azzal, hogy mekkora itt az antiszemitizmus meg minden."

ki jött azzal, hogy itt nagy az antiszemitizmus? ne keverd össze a médiát a GYK felhasználókkal! -.-

na és igazából az a provokáció amit te csinálsz, hogy minden kérdésbe beleveszed a cigányokat, vagy a zsidókat! ez valami fóbia vagy mi? o.O

2010. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
természetesen nem erre a kérdésre gondoltam, mivel ez róluk szólt!
2010. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
ezzel hol nézem le a nemzetem, te ostoba barom? attól lesz valaki sötét bugris bunkóból f*szajani mert magyar?
2010. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Persze! Az igazi magyar ember tüntet, vesszen trianont kiált focimeccsen a b-középben, ilyen katonás táskát hord, amin min.3-4 nagymagyaroszágos kitűző van + 1 ossianos, természetesen ilyen zenét is hallgat. Természetesen cigányozni is a zsidózni sem árt, jobbikos beállítottság sem elhanyagolható. Ettől leszel mély érzésű magyar.
2010. dec. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

jaja, 02:57-es megfogalmazza a lényeget, de én se értem, ez miért van így nálunk, de ez is csak kifejezetten nálunk létező "nemzeti érzés" (persze sokszoros idézőjel ...), normális országokban a nemzeti érzés valahogy nem fog össze a külfödiek utálatával, de még a szélsőjobbal se mindig


valaki egyszer megalkotta a "turbómagyar" kifejezést, és sztem állatira találó :)

2010. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%

Annak mesélném főleg, aki nem érzi a 'magyar mentalitás kommentekben' közvetített tartalmat:

Tegnap este állok a tömegben a villamoson, nem jutott máshol hely, csak az ajtónál. Mellettem bácsika ül, aki mikor le akart szállni, annyit sziszegett csak, no nem nekem, csak úgy, hogy halljam, hogy "ne állj rá az ajtóra, mert nem tudok leszállni". 1. tömegben örültem, hogy felfértem egy állóhelyre az ajtóban, 2. nekem anyám azt tanította, hogy ha le akarok szállni, de sokan vagyunk, akkor próbálkozzam a "legyen szíves, le szeretnék szállni" kéréssel. Mivel az emberek nem azért szállnak fel a villamosra, hogy engem akadályozzanak, csak mennének ők is valahova...

Leengedtem, két megállóval később leszálltam, megyek lefelé az aluljáróba, szokásosnál nem nagyobb tömeg hömpölyög lefelé is, másik oldalon felfelé. Közvetlenül előttem egy srác hozzáért vállal egy felfelé jövő sráchoz. Mindennapos eset, kicsit rosszul esik, általában továbbmegyünk. Ám a felfelé jövő azonnali reakciója a következő volt: fordult hátra idegből, és bőgte, hogy "mi van te f@@sz, valami bajod vaan?" Persze addigra már mellém ért, így az én fülembe búgta.

Most akkor én ezeket az embereket öleljem kicsorduló könnyekkel a keblemre, hogy de jó, honfitársak vagyunk! magyarok vagyunk!?? És akkor ez csak negyed óra leforgása egy átlagos estén, ami csak az én környezetemben történt. Engedtessék meg iszonyodnom és elhatárolódnom ezektől a lelkileg sérült, unintelligens, igénytelen, puruttya emberektől.

2010. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!