Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted meg fog ismétlődni...

Szerinted meg fog ismétlődni az Olaszliszkához hasonló lincselés?

Figyelt kérdés

1 héten belül már 2 hasonló eset is volt. Az utóbbi itt:

[link]


2010. dec. 9. 18:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a hír is friss.

2010. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ezek csak azok, ami sajtóvisszhangot kap. Ezt minimum hárommal szorozhatod.

Ide nem hívnak senkit, mert tudják, hogy bolondok lennének PONT IDE jönni, amikor innen aki teheti, elmegy. Pont ezért kellene rendet rakni.

Azt pedig senki nem kívánja, legalábbis én nem, hogy erőszak legyen, vagy temetővé legyen az ország.

Ahogyan a helyzet áll szerintem előbb utóbb elkerülhetetlen lesz valamilyen "határozottabb" intézkedés.

Sajnos ez van...

2010. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:25


Én inkább az mellett vagyok, hogy tisztítsuk meg Magyarországot a nem idevaló elemektől egy forradalom keretében, semmint hogy azzal kelljen szembesülnünk, hogy a lányunokáinkat hordába verődött cigánygyerekek erőszakolják meg minden nap az iskolák mosdóiban, miközben a fiúunokáink reszkető nemtörődömséggel nézzék végig az egészet, mert ha tennének ellene valamit, akkor az csúnya rasszista dolog lenne.


Én nem fogom tűrni, hogy ilyen jövő várjon az utódainkra és ott teszek ellene, ahol csak tudok.

2010. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Igen, megtörténhet, és meg is fog történni. Rájuk nem vonatkozik a törvény, nekik csak jogaik vannak!!! A kötelezettséget még csak nem is hallották. Mi etetjük, itatjuk ezeket, rajtunk élősködnek, addig, amíg engedjük. Sajna a "magyarban" nincs összetartás!
2010. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Más.Egy angol ismerősöm mesélte: Ott is élnek romák...karavánban járják az országot. Ha be megy egy városba, név szerint be kell jelentkezni, miért és meddig tartózkodik ott? És még az ÉN HAZÁMAT marasztalják el diszkrimináció végett? Pfúúújjjj!!! Magyar létemre rettegnem kellene?!
2010. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többséggel, ha rajtuk múlna minden nap megismétlődhetne, soha nem tanulnak, mint az ÁLLATOK komolyan. Ösztönösen cselekednek és mindjárt az egész falu odacsődül. Hihetetlen! Meddig várunk még a megtisztítással, csak mert nincs már sok időnk, hamarosan annyian v. még többen lesznek, mint mi. Ők fognak a helyünkbe lépni, ők lennének az "újmagyarok". Ha még jobban elszaporodnak, lelakják ezt az országot, úgyanúgy ahogy már egyes részeit sikerült is nekik, aztán jöhetnek az ENSZ békehadtestek, ide, rendet tenni. Ez kell nekünk? 20/F
2010. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Sétáltam már temetőben, és csodás ott a nyugalom. Azért az mégsem lenne jó, hogy temetővé változtatni az országot, hogy nyugalom legyen.

A csendőrség sem erről szólt. Akkor sem erről szólt. Most sem ebből a célból kellene létrehozni, hanem pontosan azért, hogy ne fajulhassanak odáig a dolgok....

2010. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem kedvező a magyarság megmaradása szempontjából a demográfiai tendencia. Én nem akarom, hogy a nemzetem átforduljon vmi cigányországgá. A csendőrség meg semmi sem lesz elég, ha ők szaporodnak, mi meg fogyunk. Ez a kérdés, én szentül hiszem, hogy polgárháborúval lesz eldöntve. A békés együttélés v. egymásmellett élés számunkra = a békés kipusztulással
2010. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyszer mar fel tettem a csendorseggel kapcsolatban egy kerdest, de le naciztak.

Pedig nalunk fejlettebb demokraciaban is mukodik.

ittsem artana meg elozhetoek lennenek az ilyen es hosonlo esetek.

2010. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

21:08-as vagyok!

Szerintem is jó lenne amúgy, ideig-óráig, de amikor már itt állunk a küszöbén, annak, hogy ők legyenek többen, akkor ez érthetőan "karcsúnak" kezd tűnni. Vagy lassan mindenkinek csendőri feladatokat kell ellátnia kvázi társadalmi munkában. Szép idők lesznek már látom előre. De azért bízom benne, hogy jobban alakulnak majd a dolgaink.

2010. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!