Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a hasonló...

Mi a véleményetek a hasonló felfogású emberekről?

Figyelt kérdés

Idézet:

Kedves kérdező! Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. A számból vetted ki a szót. Ezek az elégedetlenkedők sírnak, rínak, hogy ő mennyit dolgozik és mégis éhezik, stb. De gondolom cigire van pénz!

Könnyebb nekik a kormányt hibáztatni, minthogy felemeljék a seggüket és kezdjenek valamit az életükkel! Ezeknek semmi se jó, mindig lesznek olyen idióták, akik azt hiszik, hogy kizárólag a kormányon múlik az ő boldogságuk!



Szerintem nevetséges.

Egyszerűen nem érti meg, hogy te hiába szorgoskodsz, dolgozol a jóformán semmiért ha mindíg akadnak Gentri hajlamú élenjáróink, akik elamortizálják.

Ahogy azt sem, hogy az indivídum lehetőségeit a társadalom keretei határozzák meg.

Persze akadnak ritka kivételek, de társadalmi összehasonlításban 0,0.


A másik ami tetszik!


""Miért nem tanultak?""


Mintha egy országban, társadalomban, arisztokratikus hatalma lenne azoknak akik sokat tanúltak.

Ok, meg kell becsülni, illetve meg kellen. De oohh ööhh az orvosokkal mi van? Vagy aki pld "csak" és ezt inkább így """""""csak"""""""" szakmunkás, annak nem lehet igénye egy elfogadható életre, ahol nem kell a csekkeket "tologatni"?


Barátom, innen üzenem, NEVETSÉGES VAGY!!!!!!!


2011. jún. 22. 21:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem proli vagy! Ne fogd másra, hogy elbuliztad az iskolaéveidet és lesz ami lesz alapra hagytad magad. egy szakmunkás is lehet sikeres, de ne várja már el, hogy ajánlatokkal zaklassák, mint egy friss reáldiplomást. Rengeteg lehetőséged lenne így is sok pénzt keresni, tanulj programozási nyelvet egy C vel vagy egy jávával már simán álláshoz juthatsz. Az orvosok meg állami alkalmazottak sajnos jelenleg nem engedheti meg magának a kormány, hogy fizetéseket emeljen az állami szférában, aki meg magán az meg is szedi magát lével, azt nem kell félteni.

Szóval hajrá! Komolyan ajánlom, hogy fogadd meg a tanácsom és tanulj versenyképes szakmát, mert nem fog az öledbe hullani. Sok szerencsét.

2011. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

hőbörögj csak, én pl a nácizó és a zsidó-védő magyarellenes kommunistáktól és "liberálisoktól" vagyok ki. akik képesek lennének mondjuk a cigányok pártjára állni a magyarral szemben.


mindenkinek van valaki, aki nem tetszik neki, és ez örökre így is marad. és lesznek sokan veled, és ellened.


felesleges ilyen kérdéseket kiírnod, mert láttam már olyan családot, ahol a gyerekeknek kevés jutott, de a szülők piáltak és cigiztek, holott a létminimum éltek.

2011. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Ezeknek az embereknek jó családi hátterük volt,és nincsenek anyagi gondjaik. Hiába tanul valaki akár egyetemen,akár jó szakmát,ha nincs munkahely! Az csak mese,hogy csak akarni kell. Ha nincs protektorod,nincsenek pénzes szülők,akkor ritka esetben juthatsz előre. Ezután meg még nehezebb lesz.
2011. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
És ha történetesen a cigánynak van igaza? Akkor is bűn mellé állni? Vagy ezt cikinek érzed.
2011. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%

"És ha történetesen a cigánynak van igaza? Akkor is bűn mellé állni? Vagy ezt cikinek érzed."


Ilyen nem létezik, ez a szép a turbómagyar vallásban.

2011. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

nektek meg proli anti-magyar hitvallásotok van.


ha a cigánynak van igaza, akkor nyilván neki van. én arra az esetre gondoltam, kedves kommunista barátom, amikor a magyarnak van igaza, de a másik magyar a cigány mellé áll, azt gondolván, hogy a magyart csak a rasszizmus vezérli.

2011. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Amolyan féligazság.
2011. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
pedig nem :/ ezt csak azért írtad, hogy visszavágj, mert te akkor is a magyar mellé állnál, ha tudnád, hogy a cigány ártatlan... ez nagyon szomorú...
2011. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

""Szerintem proli vagy! Ne fogd másra, hogy elbuliztad az iskolaéveidet és lesz ami lesz alapra hagytad magad. egy szakmunkás is lehet sikeres, de ne várja már el, hogy ajánlatokkal zaklassák, mint egy friss reáldiplomást.


Nem tudom hogy te mivel is foglalkozol, de valahogy nagyon alacsony a felfogóképességed!

Én ezt nem személyes " kirohanásból írtam" hanem mert vannak hozzád hasonlók, akik úgy gondolják hogy egy egy tucatnyi foglalkozás betöltése a megoldás.

Haver, én már nem egy weben vagyok túl és nem amolyan lom ingyenesen, csak azért tartok fenn egy gépet hogy az alig döcögő kis cégem ne hotmail-os legyen és vigyen mindent,legyen saját szerverem. De mindegy! Mert nem én vagyok a téma, " bár éppen lehetnék" mert a végzettségemmel nem sokra mentem eddig!


De egy társadalom nem működhet úgy, hogy a szolgáltatások egy szűk skálája legyen csak a megélhetéshez elég.

Ugyanis ha csak egy kicsit frissebbek lennénk, akkor már programozni sem érné meg. " néhány év és nem is fogja"


Aki nem akarja megérteni,hogy a magyar társadalom haldoklik a gazdasági problémák feszültségeiben az ostoba.


Légyszi!


Írj már legalább 12 az az egy tucat szakmát, amivel ma érvényesűlni lehet, ami keresett és nem lefelémegy az ázsiója!

2011. jún. 22. 21:48
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Cigánynak sosincs igaza.
2011. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!