Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nálunk lesz olyan...

Szerintetek nálunk lesz olyan mint a cseheknél? 3500 cseh orvos mondott fel.

Figyelt kérdés

[link]


Én megérteném az orvosokat. Személy szerint én is ki akarok menni.(nem orvos)


2010. dec. 20. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Többségük földönfutóként jön vissza lógó orra"


Ezzel nyugtatja magát, amúgy fogalma sincs semmiről. Nem kell komolyan venni az ilyen ostobát.

2010. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a magyarok eddig is mindent lenyeltek, úgy hogy nem lehet ilyen soha -.-
2010. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"A gond, hogy pl németországban szeretettel várják a magyar orvosokat. És nem nem lógó orral jönnek vissza, hanem pénzzel."


Hát ott nem csoda. A németek épp eléggé le vannak amortizálva.

2010. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Németország szép, tiszta, jó ott lakni.


Nem tudom mi a nagy bajod vele. De megéri legalább egy 5 évig ott melózni, még ha hiányzik is a hazád; rövidtávon nagy siker!

2010. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"analfabéta"


*khm*


Sok diplomás van kint orvosként, mérnökként, ápolóként, tanárként, tudósként is.


És nem ezt mondják szivi, kapnak jól lét.


És ha valaki ki akar menni, az nem jelenti azt, hogy segghülye; azt is jelentheti, hogy a TUDÁSÁHOZ MEGFELELŐ FIZETÉST VÁR EL.

2010. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem tudod miről beszélsz.

Egy orvost ott nagyon is tisztelnek, még ha külföldi is, és nem korcsozzák le..


Ez egy magyar szokás mindenki mással szemben, akinek más véleménye van, más magyarokkal szemben is.


De szivi, ha forrásaid vannak, elfogadom; mert ezerféle magyar beszámolót olvastam és egyben sincs ilyen.


Úgyhogy alapozd meg amit mondasz!


És kapnak munkát barátom, az USA-ban is most kapkodnak értük, waivert kapnak, mint a nővérek régen (most is még csak kevesebben), angyaléletük van.


Ezek az orvosok, tanárok, mérnökök nem nyomorognak, és nem éri atrocitás őket.

Egyrészt ott van integráció, még a szerencsétleneket is próbálják, hát még egy dolgozó, rendes emberrel hogy bánnak.


Ostobaságot beszélsz alaptalanul!

2010. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"csótányoktól"


Igazi csótányok lesznek itt, ha egy darab orvos sem lesz 200 km-es körzetben.


Csak üldözd el az orvosokat, így is kevés van.. -.-


Üldözd el a tanárokat, így is kevés van.


Üldözd el a jó szakembereket így is kevés van.


Üldözd el a befektetőket, így is kevés van.


Üldözz el minden munkahelyteremtőt, és neked se lesz munkád a végén.


Nagyon okos vagy -.-

2010. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

""Az előző rokonom erre azt mondta, hogy nem fog itthon elhelyezkedni, mert rá fog jönni, hogy a kinti fizetéséhez képest egy viccet adnak."


Az ilyenek meg is érdemlik, remélem már távozik az utolsó is mielőbb. Bár ott sem fog megélni ha ilyen analfabéta."


Miért? Mert ne mond, hogy nincs igaza.

Nyugaton jobban fizetnek mint itthon és a gond, hogy árakban nem vagyunk elmaradva.

2010. dec. 27. 20:13
 19/21 A kérdező kommentje:

"Azt ott nem fog kapni. Úgy néznek majd rá mint mi itt a románokra. Ott ő korcsnak minősül. Egy utolsó jöttmentnek."

Most néztem a százalékod és rájöttem, hogy nincs és mindenhova ezt a korcs választ írod be.

Szerencsére az emberek nem olyan hülyék mint te, hogy mindenkit korcsnak nevezzen mert jobb megélhetést akar.

Te az a turbómagyar vagy aki nem szereti ha valaki elmegy. Az máris korcs. mert jobb életet akar. Van pár rokonom aki kiment, de senki nem volt korcs. És képzeld jobb a fizetése és ezáltal az életkörülményei. De neked mindegy, te az vagy aki inkább csak sajnáltatja magát minthogy ha adódna egy németországi állás és kimenne. Értelmes ember azonnal igent mondana.

2010. dec. 27. 20:17
 20/21 A kérdező kommentje:

"Egyébiránt én nagyon remélem, hogy kitakarodik az utolsó is, és megtisztul az ország az ilyen csótányoktól."

Miért csótány? Mert jobb életet akar mint amit itt kaphat? Bárki megmondja, hogy jobb élete lesz nyugaton egy normális szakmával. ha meg már ezzel van a baja, hogy ő kívülálló akkor menjen New Yorkba. Na ott a lakosok nagy része bevándorló.

2010. dec. 27. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!