Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemény? A többség népszavazá...

Vélemény? A többség népszavazást akar a médiatörvényről. (link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 21. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Hiába akar a többség népszavazást, a cenzura marad! Ha összejönne is a szükséges aláírás, az OV elkaszálná a kezdeményezést.

A Fidesz addig akart népszavazást,tüntetést,sztrájkot,amíg nem ő volt hatalmon. Most már nem engedélyeznek a lakájai semmi ilyesmit.

2010. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez van...
2010. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Emlékeztek még a legutóbbi országgyűlési választásokra? A Kósa hogy nekiment az OVB-nek, mi?! Nem is értettem. Volt egy teljesen elcseszett választási rendszer a törvényhozók jóvoltából (abban a Fidesz is ludas volt, ők is megszavazták) a Kósa meg a OVB vezetőségének fejét követelte, holott ők előre jelezték, hogy baj lesz, az emberek nem tudnak majd időben leszavazni ilyen szabályok mellett.

Aztán most rájöttem. Az egyetlen intézmény, ami keresztül tudja húzni az ő kétharmados alkotmányozásukat, az a népszavazás intézménye. Ezt csak egy valahogy lehet kivédeni, az OVB-én keresztül.

Na, most már ez is világos.

2010. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A többség leszarja az egészet. Nem kell a népnek szabadság.
2010. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A többség népszavazást AKAR? 30% részvétel mellett? a sok lusta disznó úgyis otthon meresztené csak a p!csáját, ahogy szokta... Akkor meg minek?
2010. dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!