Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha az MSZP akarná...

Mi lenne ha az MSZP akarná elvenni az adójóváírást? Mert 2012-re teljesen megszűnik. A kis keresetűek súlyos ezreket, tízezreket vesztenek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
link?
2010. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha a fidesz teszi akkor nem hiszed mi?


"Amennyiben 16 százalékos lesz az egységes szja-kulcs, akkor a magasabb bért keresők mindenképp jól járnak, a havi bruttó 328 ezer forintnál kevesebbet keresők esetében azon múlik az adóterhelés változása, hogy pontosan mi lesz az adójóváírási szabályokkal (Orbán Viktor azt mondta, hogy terveik szerint két év alatt szűnhet meg az adójóváírás - a szerk.)."


[link]

2010. dec. 23. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:

"Amennyiben 16 százalékos lesz az egységes szja-kulcs"

Hol írta le vagy mondta el a Fideszből bárki is, hogy 16% lesz? Miből gondolod, hogy nem kapsz a két kék szemedért 3% adócsökkentést? Vagy a két ballábért, a fekete ballonkabátért, esetleg a háromlábú kutya miatt? Pontosan milyen lesz a 2012-es adózási rendszer? Mennyi lesz például a minimálbér? Milyen járulékok lesznek? Na látod, hogy nem tudsz válaszolni EGYIK kérdésemre sem.

Buta agymosott idóta vagy, semmi más.

2010. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsó válaszát nem értem. Illetve érteném, ha tudnám róla, hogy barlangban él. De ez így számomra értelmezhetetlen.
2010. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez.

Személy szerint engem nem érdekel, melyik párt csinálja, az érdekel, hogy jót tesz-e vagy sem. Nos, az, hogy a kispénzűeket porba döngölik, nem újdonság számomra egyik párttól se (politikus nem ember, nem állat, hanem féreg...), és bárki csinálná, úgy, hogy közben maguknak meg többszázezerrel emelik a fizetést, ellene lennék.

2010. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

""Amennyiben 16 százalékos lesz az egységes szja-kulcs"

Hol írta le vagy mondta el a Fideszből bárki is, hogy 16% lesz? Miből gondolod, hogy nem kapsz a két kék szemedért 3% adócsökkentést? Vagy a két ballábért, a fekete ballonkabátért, esetleg a háromlábú kutya miatt? Pontosan milyen lesz a 2012-es adózási rendszer? Mennyi lesz például a minimálbér? Milyen járulékok lesznek? Na látod, hogy nem tudsz válaszolni EGYIK kérdésemre sem.

Buta agymosott idóta vagy, semmi más."

Te komolyan barlangban élsz. Már megszavazták, hogy mindenkinek 16% lesz az addó és 2012-re teljesen eltörlik az adójóváírást. Tudom rossz ilyet hallani a fideszről. Még én vagyok az agymosott.

2010. dec. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!