Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A GY-k n melyik párt szimpatiz...

A GY-k n melyik párt szimpatizánsai vannak túl súlyban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
mivel ez egy névtelen oldal, mindenki azt hazudhat, amit csak akar.
2010. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Jobbik.
2010. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

lehet a komment részbe oda írhattam volna hogy, hogy érzik az egyes fórumozók

szerintük kik vannak többségbe


tehát kedves 61% -os első válaszoló te pl hogy érzed kiket esz itt a fene egész nap? .)

2010. dec. 24. 01:42
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Hát általában, párttól függetlenül, olyanok, akik nálad nagyobb mesterei a magyar helyesírásnak.....persze van kivétel, de hát te is, mielőtt ilyeneken agyalnál inkább tanulnál meg írni egy kicsit. Irritáló volt olvasni a szöveged.
2010. dec. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Hát általában, párttól függetlenül, olyanok, akik nálad nagyobb mesterei a magyar helyesírásnak.....persze van kivétel, de hát te is, mielőtt ilyeneken agyalnál inkább tanulnál meg írni egy kicsit. Irritáló volt olvasni a szöveged."


jól van csitu van neked :)

ahelyett hogy kötekedsz és le írsz majdnem 4 sor tömény okoskodást, esetleg válaszolhattál is volna


különben is mi nem felel meg a kényes arisztokratikus sznob ízlésvilágodnak?:)

2010. dec. 24. 01:57
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván nem veszed észre, mert különben nem így írnád, de elárulom, hogy amit írsz, TELE van helyesírási, központozási stb. hibákkal....a fogalmazás is...khmmm.

Nem mondom, h mindennek tökéletesnek kell lennie, meg nem fordulhat elő néha elgépelés, vagy itt-ott hiba, de ez......ez már sok.

A becses kérdésedre pedig nem lehet egyértelmű választ adni.

2010. dec. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

szerintem kedves 68-as, inkább válaszolhattál volna a kérdésre! ;-)

Amúgy főleg az "ellenzéké" (értsd: Orbánt mindenki utálja itt, egy-két kivételtől eltekintve) meg hát persze a Jobbikosok, MSZP-sek

2010. dec. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

" nem veszed észre, mert különben nem így írnád, de elárulom, hogy amit írsz, TELE van helyesírási, központozási stb. hibákkal....a fogalmazás is...khmmm.

Nem mondom, h mindennek tökéletesnek kell lennie, meg nem fordulhat elő néha elgépelés, vagy itt-ott hiba, de ez......ez már sok.

A becses kérdésedre pedig nem lehet egyértelmű választ adni."



hallod másoljál már be 1 szót ami TELE van helyesírási hibával te nyelvtan zseni

ahelyett hogy itt randalírozol értelmesebb dolgokkal is foglalkozhatnál pl elmehetnél aludni x)

2010. dec. 24. 02:32
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
A GYK-n szerintem a "nem megyek/mentem el szavazni, mert ezek közül nem akarom egyiket se támogatni, aztán anyázok a demokrácia hiánya miatt" párt szavazói vannak túlsúlyban.
2010. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azok vannak többségben, akik utálják a politikusokat, aztán vagy szavaznak vagy nem.
2010. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!