Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha kifejtem...

Miért van az, hogyha kifejtem a véleményem egy politikai kérdésben, akkor a másik párt szimpatizánsai nyomják a piros kezet egyből?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól hogy hasznos volt-e a válaszom.
2010. márc. 21. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez itt magyarország, üdvözlet. Most ébredtél csipkejózsika álmodból.


Üdvözöl téged a magyar!

2010. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Sőt, főleg EGY bizonyos párt szimpatizánsai nyomják a piros kezecskét, mint süket gyerek a kapucsengőt :D
2010. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
így van 17:20-as csak nem akartam leírni mely pártra gondolok:D
2010. márc. 21. 17:21
 4/16 anonim ***** válasza:

Azért nyomják, mert nem értenek egyet a véleményeddel, és demokratikus joguk leszavazni, ha akarnak.

Nyomjad te is nekik.

2010. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

"Azért nyomják, mert nem értenek egyet a véleményeddel, és demokratikus joguk leszavazni, ha akarnak.

Nyomjad te is nekik."


Az aprócska gond ezzel csupán az, hogy az értékelés a következő kérdést hivatott megválaszolni:


Hasznos volt számodra ez a válasz? - mint ahogyan az a kezecskék előtt olvasható


Tehát ha mondjuk az a kérdés, hogy "Melyik pártra szavazol?", és beírom, melyikre, akkor az a válasz hasznos, teljesen függetlenül attól, hogy melyik pártra szavazok. Ilyen esetben szerintem iszonyú taplóság leszavazni a másikat, és én soha nem is teszem.


De ez csak az én véleményem.

2010. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
17:29-essel értek egyet.
2010. márc. 21. 17:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem hasznos nekik, hogy arra szavazol, vagy mittudomén.

Mondom, szavazd le te is őket. Az most lényegtelen, hogy mi taplóság és mi nem az. Kemény világban élünk...

Én is leszavazok mindent, ami nem tetszik.

2010. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez ma Magyarország. Nem lehet értelmesen vitázni politikáról, sőt, még véleményt nyilvánítani sem, mert egyszerűen nem elég érett rá az emberek zöme. Piros kezet nyomkodni nagyon könnyű, vitázni, érvelni viszont nehéz.


Aki jó százalékot szeretne magának, az ne jöjjön politikai topicba. Az itt vitázók nagy része még csak nem is jogosult szavazatra, gyerekek még, sokuknak egyszerre több regisztrációjuk is van, tehát akár több piros kezet is adhatnak ugyanannak... Értelme ugyan nem sok van, de azért megteszik.

2010. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
Csak egy jobbikost érdekel,hogy milyen a százaléka.Érthető is,a legtöbbnek egyetlen sikerélménye az életben egy jó százalék egy virtuális világban.
2010. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy X párt szavazónak nem hasznos, ha Y pártra szavazol. :D

Persze itt az oldalon más értelemeben kéne használni a hasznos-nem hasznos kezeket, mint ahogy valójában csináljuk, de attól még lehet ilyen módon is értelmezni, és innentől kezdve már választ is adtam a kérdésedre /remélem/. :P

2010. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!