Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy aki elhagyj...

Miért van az, hogy aki elhagyja az országot akkor egyesek már nem is tartják magyarnak, míg ha valami találmány van amit magyar talált fel külföldön, mivel a tudósok nagy része kiment, akkor máris mondják, hogy ezt is egy magyar találta fel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

azért mert sokan gyökértelenséget vallanak, én pl rosszul vagyok attól, ha valak egy székely, egy vajdasági, vagy csallóközi magyar lerománoz/szerbez/szlovákoz.

konkrét példa: Nikolas takarodjon haza szlovákiába, ne itt induljon az x faktorban, nem is magyar. hát a ku...

2010. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Az első válaszadónak: Más az ha valaki "elhagyja az országot", és más az ha valaki a határon túli magyarlakta területről származik!

Manapság "trendi" az a médiában, /RTL, TV2/ ha valaki a határon túli magyarlakta területről származik.

Szvsz. ez eltúlzott nacionalizmus, és mint ilyen -kártékony!

2010. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez is egy tükre az ezer tekintetben megosztott magyarság önmarcangolásának.
2010. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Helmet, te nem valami íróféle vagy? :D

amúgy azért van, mert nem tudnak logikusan érvelni és gondolkodni!

2010. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek a magyarok: irigyek, lenezoek, rasszistak.


Azt hiszik, hogy mashol nagyon rossz, azzal vigasztaljak magukat, hogy Mo-n milyen jo. Kozben meg nagyon draga Mo-n elni, magyar fizetesbol, ilyen emberek kozott.


Engem nem erdekel, koszonom szepen, tobbet nem kerek magyarokbol.

2010. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
a nacionalizmus nem kártékony, mivel összetartozást épít, hovatartozást jelent. a mai liberális társadalomban a gyökértelenség, elidegenedés a menő.
2010. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ez a divat mostanság...


Én elhagytam az országot (de nem végleg) (választhattam: ez vagy az életem végéig tartó fillérezés) és finoman szólva lesz.rom hogy ki nem tart ezek után magyarnak. Magyar vagyok, ezen ők se változtathatnak :)

2010. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!