Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Üdv! Szerintetek a "kommunizmu...

Üdv! Szerintetek a "kommunizmus bűneinek tagadása", nem a szólásszabadság sárbatiprása?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 16:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Úgyértve ,mért ne tagadhatná bárki is? Ráadásul a kommunizmusnak nincsenek is bűnei! Amire a többség gondol ,az az államszocializmus! Nem kellett volna ezt a törvényt jobban átgondolni4 És igen ,ez egy oltás a holokauszt tagadóknak,mint az alattam lévő kérdezőnek is!
2010. dec. 29. 16:05
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

A kommunizmus bűneit ugyanúgy tilos tagadni, mint a holokausztot, vagy a középkori kereszténység bűneit. Amerikában, ahol sok indián él, ott a Konkvisztádorok bűneit se előnyös tagadni.


Nemtudom mi ez a felháborodás. Ezek a törvények azért születtek, hogy tiszteljük egymást.

2010. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok felháborodva,csupán mondtam egy tényt,hogy az nem volt kommunizmus. Amúgy ne lehessen tagadni!! Az is érdekes,h mindenki,csak a holokauszt tagadás mellett siránkozik a szólásszabadságra hivatkozva. Ebből si látszik a szélsőjobbot nem a szólásszabadság sárbatiprása zavarja,csak az ő érdekeit védi,pl.:lehessen büntetlenül Holokausztot tagani. Én meg nem vok,komcsi,ha nem világos!
2010. dec. 29. 16:09
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

"a kommunizmusnak nincsenek is bűnei"


Most fogsz egy történelemkönyvet, és amíg el nem olvastál minden tényt az 1945-től 1990-ig tartó időszakról, ide se nézz!

2010. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Elég jól ismerem a történelmet,remek töri tanárom volt,köszönöm a tippet,de a mai napig forgatom,de természetesen nem csak egyfélét. Ha lehet egy tippem nekem is feléd,akkor azt mondanám,nézz utána mit jelent az a szó,hogy kommunizmus és annak,hogy a történelmet kik írják. Esetleg azon is elgondolkozhatsz,hogy attól,hogy valaki kommunistának hívja magát,még nem biztos ,hogy az!
2010. dec. 29. 16:13
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
a történelmet az idő írja, szerintem :D
2010. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szerintem emberek írják. Persze költőiesen kifejezve,akár írhatja az idő is,de papírra nem ő veti!;D
2010. dec. 29. 16:24
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
A kommunizmusnak azért nem lehetnek bűnei mert a világ egyetlen országában nem jött létre!! Ennyit illő volna tudni!A Sztálini diktatúra pld nem kommunizmus volt hanem Sztálin és klikkjének diktatúrája!Szocializmusnak nevezték a keleteurópai országok berendezkedését!
2010. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

szerintem meg az elmúlt események alapján vetik papírra

az értelmezés más kérdés

2010. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Végre egy ember aki,nem csak beszél,de képben is van!! Köszönöm előző!
2010. dec. 29. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!