Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eu csatlakozás,2004, mi a...

Eu csatlakozás,2004, mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Mire szavaztál, hogy csatlakozunk ,vagy nem?

Megbántad,vagy nem?

Miért?


2010. dec. 31. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Akkor még túl fiatal voltam szavazni, de támogattam, hogy belépjünk.


Nem bántam meg.


Azért nem, mert így Magyarország is szerves része lehet az EU-nak, ami gondoskodik róla, hogy Magyarország civilizálódjon, felszabaduljon a barbár gondolkodás alól és végre valóban itt is Nyugati Kultúra legyen.

Schengeni csatlakozásunk előtt pedig kitárult előttünk a Nyugat, úgy, mint ahogy még sohasem ezelőtt.

Remélem az EU-csatlakozás megnyitotta előttünk a kaput egy gyümölcsöző jövő felé, amiben Magyarországon ugyanolyan értékek fognak uralkodni, mint Nyugat-Európában és az USÁ-ban, és elfeledhetjük a kommunizmus és az azelőtti korok sötét barbárságát!

2010. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szavaztam, de megbántam. Jól kicsesztek velünk.
2010. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Érdekes,valahogy én is így gondolom, de sokan vannak most amellett, hogy lépjünk ki az Eu-ból.


Ebben a videóban Rácz Sándor beszél a csatlakozás ellen.

Ahogy értelmeztem röviden ,és tömören arról szól,Hogy a magyarokat rossz döntésbe taszítóak és hogy most ne hozunk ilyen rossz döntést meg stb


http://www.youtube.com/watch?v=qbNHvRrYYl0

2010. dec. 31. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

"Magyarországon ugyanolyan értékek fognak uralkodni, mint Nyugat-Európában és az USÁ-ban, és elfeledhetjük a kommunizmus és az azelőtti korok sötét barbárságát!"


Idióta. A barbárságot épp ez a csatlakozás hozta el hozzánk!

2010. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na nem kell, hülyézni másokat ,mert a véleményük nem szimpatikus számodra porbájunk meg civilizált emberi lény módjára viselkedni!
2010. dec. 31. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Akkor még nem szavazhattam, de nemmel szavaztam volna. És nem bántam meg. Egy lépés a világkormány felé. A gyarmati sorba taszítás egy nagy lépése.
2010. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem léptünk volna be, akkor sok embernek az lenne a baja. És tényleg, milyen jó lenne, ha az összes kisantant ország egy szervezetben lenne az európai nagyhatalmakkal, mi pedig itt állnánk egyedül...

Amúgy az Eu csatlakozás a többi országban szerencsésebben ment végbe, de a rendszerváltáshoz hasonlóan, mi ebből is csak a minimumot tudtuk kihozni.

A kérdésre válaszolva: Én akkor még nem szavazhattam, de támogattam, és nem bántam meg. Nekem személy szerint több lehetőségem lett, jobb fizetésért.

2010. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy már régen volt, és ha egyfolytában a múltban élünk, akkor sosem fog előrébb jutni ez az ország.
2011. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!