Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Allamadossag kerdes megoldva?

Allamadossag kerdes megoldva?

Figyelt kérdés

Az allamadossag 20.000 milliard kb ami 2millio fejenkent.

Magyarorszagon mindenki eladja a hazat es egy kisebbe költözik,2 milliot meg atutal a kormanynak.

Problem Orban?

[link]


2010. dec. 31. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Túlzottan demagóg és primitív gondolat. Az a gond vele, hogy nincs mindenkinek háza. Nem feltétlenül a hajléktalanokra kell itt gondolni, és legyinteni, hogy hát az ő számuk elenyésző (egyébként nem az). Egy négytagú család egy házban él, nem négyben.

És honnan szed mindenki kisebb házat? Akik a létező legkisebbekben élnek, azok hová menjenek?

Az államadósság rendezésére vannak egyébként koncepciók, csak ez senkinek nem érdeke.

2010. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy hány éves létedre sikerült kigondolnod egy ekkora sületlenséget, de ha abba belegondolsz, hogy hányan élnek albérletben, hány nagycsaládos van, márpedig a népességbe a kiskorúak is beletartoznak, hány olyan ember van, aki önkormányzati lakásban lakik, ami eleve nem saját tulajdon, akkor eleve értelmetlen a felvetésed.
2010. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

1, Szerintem nincs 2 millió forintnyi tulajdona mindenkinek, sőt, szerintem többeknek nincs, mint akiknek van (ha mindenkit beleszámítunk, gyerekeket, hajléktalanokat, mindenkit).

2, A nagy ló... t adnák oda az emberek a pénzüket a kormánynak.

3, Tulajdonképpen a politikusok csinálták az adósságot közvetve, ők hozták a döntéseket, akkor most legyenek önállóak a helyzet megoldásában is. Amúgy szerintem nagy ívben lekakilják az adósságot.

De azért jó kérdés volt. :D

2010. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit kitaláltál, nem újdonság.A rákosi időben köteleztek is arra, hogy kölcsönadjunk az Államnak. Úgy hívták, hogy tervkölcsön, meg békekölcsön.Ezeket a kölcsönöket sose kaptam vissza.Az akkori ötleteket ma már oda fejlesztették, neked se tűnik fel, milyen mélyen turkálnak a zsebeinkben.

Legújabb produkció a magánnyugdíj pénztárak felszámolása.

Számolj már utána...

2010. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"2 milliot meg atutal a KORMÁNYNAK"


1, Bocs, de ez egy nagyon barom ötlet!


2, És abban a 10 millió emberben van egy rakás eltartott, ehhez nem 10 millió ember kell, hanem 10 millió ingatlantulajdonos!


3, Amúgy meg így is ----- sok adót fizetünk, akkor nem gondolod hogy még 2 milliót adnánk!!


4, SZEGÉNYEK AZ EMBEREK, A SZÁMLÁKKAL SEM BÍRNAK, NEM HOGY 2 MILLÁT ÁTDOBNÁNAK CSAK ÍGY AZ ÁLLAM KEZÉBE


5, Nem sokan bíznak a kormányban.


6, AZ ÉLETSZÍNVONALUNKAT CSÖKKENTSÜK A KORMÁNYÉRT


7, 10 milliós ingatlanforgalmat nem lehet lebonyolítani


8, Én nem tudom te hol élsz -.-

2010. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízok az államban, nagyanyám az egyik áldozata, kösz, nem akarok úgy járni, mint ő.
2010. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit erőlködtök már? Mi loptuk el azt a pénzt? Mért nekünk kellene kifizetni? Ott van az ma is villákban és úszómedencékben ahol eddig volt.
2010. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Úgy látom egyesek nem értik az iróniát.
2011. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most már van gazdasági trolltudomány is?
2011. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Készen is van!


[link]

2011. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!