Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek az RTL KLUB...

Egyetértetek az RTL KLUB színvonalas előadásával?

Figyelt kérdés

A 2011.01.01-én bemutatott "Rajtunk a sor" c. műsorról lenne szó.

Lehet, hogy csak én vagyok kiakadva, és ez érdekelne. Ez most komoly volt?

1. Miért kellett ilyet készíteni? Jöttek a nagy énekeseink, énekeltek, jöttek a Tömör Professzorok és ennyi volt.

Azért írok a politika rovatba, mert szerintem az EU elnöksége azért inkább politika, mint reklám. Szóval:

- Mi köze az RTL-nek az EU-hoz? Miért kellett ezt így előadni? Nem lett volna egy "The New Year Show" c. műsor jobb? Minek kellett ezt az EU-t belevinni???

2. A Tömör Professzorok, akik átlagosan 5 éves gyerekek lehettek. Na most valaki komolyan elhiszi, hogy egy 5 éves gyerek tudja, hogy mi az az EU, hol a központja, és mikor lépett be Magyarország az EU-ba? Nevetséges. Akármennyire is hülyén írta meg a forgatókönyvíró a gyerekekkel felolvastatott szöveget, érezni lehetett, hogy mű. Ráadásol olyanok voltak benne, hogy Spanyolország, Németország, Angolország, Hollandország. Erre bármelyik ember azt mondja, hogy igényli, hogy gyerekek hülyeségeket beszéljenek a Politika témakörben???

Aztán voltak a Hungaricumok. Na az verte ki először a biztosítékot. Ilyenek, hogy a "kolbász az magyar, a téliszalámi az magyar, de én NEM SZERETEM A KOLBÁSZT".

"Az Unicum egy Hungaricum, de én még NEM IHATOK" és az "Unicum az NEM FINOM". Most komolyan érdekel ez embereket, hogy szereti-e a gyerek a kolbászt?

Ráadásul direkt válogattak be pösze gyerekeket, de ez most mellékes.

Aztán jöttek a feltaláló magyarok. Ezt már tényleg nem kellett volna gyerekekkel előadni.

- toll

- helikopáter

- számítógép

- C-vitamin

Elmondták, hogy a magyarok találták fel a C-vitamint (találták meg, de mind1, hülyegyerek, aranyos), de azt nem, hogy ki. Bíró László golyóstollával ugyanez. Rubik Ernőt persze elmondták, de a kislány raccsolt, szóval egy logopédus-intézetből válogatták a gyerekeket.

De aztán jött a legszebb rész:

A ma híres magyarok. A legszebb, hogy a Polgár lányokat belevették. Teljesen jogosan, de amikor 10 mp-en keresztül egy kislány mondogatja, hogy "ez a futó, ez a bástya, ez a ..." az szerintem idegesítő, pláne, hogy a gyalogsortól nem láttam, hogy mire mutat.

Szóval ez egyszerűen GÁZ volt nekem, én éreztem magamat kellemetlenül, hogy egy betanított, mű szöveget hallok, és nézem.

3. Az énekek

Ez nem is volt annyira rossz, ez tényleg elment. De Oláh Ibolya - Magyarország száma Wolf Kati előadásában elég érdekes volt. De nem volt rossz, csak szokatlan. Nem hallgattam sokat a számot, szóval lehet, hogy hülyeséget mondok, ezért most előre elnézést kérek, de nem lett volna jobb akármelyik felnőtt kórussal énekelni a vokált? Miért kellett óvodás gyerekeket betenni IDE is? Lilu (aki mindenhol ott van, ami arra enged következtetni, hogy az RTL-nek nincs pénze másokat alkalmazni, mert engem idegesít, már a Balázs is sok) aztán mondta, hogy az új erő képviselői miatt nagyon hatásos volt. Hát szerintem nem...

Tabáni István kezdő dala jó volt. Az egy jó szám, jó előadás, perfekt. Na de ami utána volt!!! Nekem egy arab beütésű szám tűnt fel, és olyan mű volt. Aztán jött egy vegyesfelvágott, ami a BillY Jean-től a Sweet Dreams-ig mindent tartalmazott. De a címszó alapján MAGYARnak kellett volna lennie. Ez már csak simán gáz volt, de nem is ez volt a baj.

De aztán jött a Táncművészet-es csaj.

Én úgy fogtam fel, hogy mondja Lilu, hogy táncművészet, ezután felfigyelek, nézem a TV-t, sötétség, és egyszer csak meglátok egy kövér s€gget, és azt bámulom 10 percig, aztán egy Green Box előtt állva mutogat, riszálja a p*csáját és a háttérben az animáció úgy megy, mint ahogy ő mozog.

Aztán jött a magyaráb srác, de ez már nem is érdekelt, elfogadható és jó szám volt.

Varga Viktor. Na hogy ő mit keresett ott? De OK, az AMERIKÁBA IS ÍGY JUTOTT EL AZ A HAJÓ -Ó-Ó miatt gondoltam, hogy ki lehet bírni, el is fogadható, egy kis történelem (legminimálisabb szinten).

De aztán hallgatom, hogy ez nem az lesz, és én csak azt az egy számot ismerem tőle.

Hogy milyen számot énekelt?

Megette a Lehet zöld az ég c. dalát, megette az ebből jövő sikerét és pénzét, puuk, k@kiljuk ki, és ez volt az. Arról énekelt, hogy milyen jól énekel, és hogy ez milyen jó nekem. OK

A Stroke, Csikó Szabi és a 4For Dance az jó volt, az tetszett a legjobban.


Szóval egy lényegre törő kérdés:

Mi értelme volt ennek? Miért nem lehetett normálisan csinálni?

Én úgy képzeltem el, hogy lejátszák az Örömódát (EU himnusz, de most magyar szöveggel), háttérben az EU zászló lobogna, és mutatnák a híres épületeket, amelyek még szépek is. Ez két perv durván. Aztán jöhetne a Magyar Himnusz, háttérben magyar zászló. Bemutathatták volna a koronázási jelvényeket, Mátyás és Beatrix mellszobrát, Szent László mellszobrát, Rákóczi festményét, a Hősök terét, Petőfi Sándort, és még rengeteg más magyart, aki tett is valamit értünk. A végén lehetett volna zárni egy Ady, Petőfi (bárki más) költő versével, vagy akár Wolf Kati Magyarországjával. Szerintem az szép lett volna, és ez így egy 10 perces előadás. Azután lejátszhatták volna a Kék Lagúnát, mert azt úgyis mindenki szereti, és az még idén nem is volt...

Szóval én nem értem, hogy mi értelme volt ennek az egésznek, és minek keverték bele Európát.


2011. jan. 1. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Én nem értem, miért kell ilyenen annyira felhergelni magad, hogy kisregényt írsz róla. Kötelező volt nézni? Nem. Szerintem egy szórakoztató egyórás műsor volt, amit az ünnepnapon egyfajta kitöltőműsornak szántak, mert most adódott ez az alkalom. Semmi extrát nem kell ide beleképzelni, politikáról pedig az égvilágon senki nem beszélt a műsorban.
2011. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Na, látod ez a szomorú. Egyre lejjebb süllyed az egész média, és a közönség mit mond? Jó ez.
2011. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek ,de amit az RTL klub és a tv2 meg még néhány csatorna képvisel AZ NEM SZÍNVONAL. Még jellegben sem magyar csatorna ,hanem az undorító nyugati kereskedelmi csatornák alapjára épül fel benne az egész műsörszerkezet. Nem ,hogy ennek a műsornak az egész csatornának nem volt soha értelme.

Ezek a csatornák de főleg az az RTL meg a tv2 évek óta hülyíti a népet nem vagyok jobbikos de egyetértek azzal a kijelentésükkel ,hogy ezt a két csatornát egy az egyben meg kellene szüntetni.

2011. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Persze, nem volt kötelező nézni, nem azt mondom, hogy rossz volt. Mert írtam, hogy jók voltak a számok, de miért kellett belevinni ebbe Magyarországot, és az EU zászló miért virított a háttérben? Inkább az X-Faktornak kellett volna ott lennie.

A legszörnyűbb nekem az egészben az, hogy ide simán befért volna jónéhány Fekete Pákó, mert amit a "táncművész" csaj csinált "innováció" néven, az nekem egyszerűen nem volt TÁNC. Ilyet én is bármikor csinálok, pedig nem vagyok olyan jó, de ilyen karmozdulatokat én is csinálok elsőre. Erre Lilu mondja, hogy az innováció szó most minden emberben átértékelődött.

Hát persze, nekem most már azt jelenti, hogy: sz@r.

2011. jan. 1. 23:29
 5/19 anonim ***** válasza:

Itt az a csoda, hogy nem tettek fel olyan SMS kérdést, hogy melyik ország az EU soros elnöke

A) Egyenlítői Guinea

B) Magyarország

C) Francia Guyana

Nálam az a bu.zi ezós csávónál szakadt el a cérna.

2011. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

"Na, látod ez a szomorú. Egyre lejjebb süllyed az egész média, és a közönség mit mond? Jó ez."


Ki mondta, hogy jó? De azért valljuk már be, hogy tipikus kössünk bele az élő fába stílus, amit a kérdező képvisel. Ha nekem nem tetszik egy műsor, akkor nem ülök ott másfél órán keresztül, és nem írok utána x oldalas novellát, hogy ez meg az milyen szánalmas volt.

2011. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sem tetszett, így pár perc után elkapcsoltam. Ilyen hülyeségeken nem húzom fel magam, nincs értelme értelmet keresni gagyi csatorna még gagyibb műsoraiban. Azt én is megjegyeztem, hogy már unalmas, hogy minden műsort ugyanaz a néhány ember vezeti.

Kiváncsi lennék, hogyan elemeznéd a Való Világot vagy az Ezek megőrültek-et! :D

De azért biztos jólesett, hogy kiírtad magadból a véleményedet, nem? :)

2011. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem kötök bele, csak egyszerűen elgondolkodtam, hogy ez most tényleg jó?

Vagy hogy ezt mások élvezik?

Vagy hogy van-e még egy olyan ember, aki hozzám hasonlóan furcsálja, hogy miért van az EU soros elnöksége így megcifrázva. Persze, mondom, NEM volt kötelező nézni, csak belegondoltam, hogy az RTL milyen ügyesen képes a semmiből a saját oldalát növelni. És hogy ez mennyi hülyeséggel együtt járt.

Szóval ez olyan volt, mint egy rossz film. Ha bemész a moziba, és megnézed a filmet, akkor nem mondhatod azt, hogy rossz? Szerintem van jogod hozzá, kimehetsz a vetítés alatt.

2011. jan. 1. 23:39
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm 82%

De, jól esett, már bennem volt. :)

2011. jan. 1. 23:39
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem évek óta az egyik legtöbb értéket képviselő műsor volt a kereskedelmi tévékben.

Legalább az átlag ember - aki csak X-faktort néz - is megtudta, hogy mi vagyunk a soros elnökök.

2011. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!