Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy különböző intézmények szemétszedési napot tartanak, így pl. általános iskolák, ahol gyerekek szedik az utcán a szemetet, vagy szociális/időskorúak otthona, stb?

Figyelt kérdés

Nem egy esetben szombaton?

Mit gondoltok erről?


2011. máj. 16. 14:58
 1/5 bumbi02 ***** válasza:
56%
azt tudom mondani hogy az általános iskolákba a diákok szoktak szemetelni a legtöbb esetben, ez igazából évente 1 vagy 2 nap szokott lenni, ami szerintem kibirható. De olyanról még nem hallottam h ezt hétvégén kéne csinálniuk.
2011. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem értek vele egyet!

Mint adófizető állampolgár, elvárom, hogy az adómból fizetett cég elvégezze a munkáját, így a köztisztasági cég is!

2011. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

agyvérzést is kapnék, ha a gyermekeimmel szedetnék a mocskot.

csessze meg, én arra tanítom őket, hogy ne szemeteljenek, úton útfélen van kuka..

nehogy már ők szedegessék más dzsuváját..

2011. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:
az oké hogy arra vannak tanitva a gyerekek h ne szemeteljenek,csak a gyerekeknek ez szük rétege.. diák vagyok, láttam már érdekes dolgokat, és sztem egy padot nem lehet találni az országba amelyikbe ne lenne legalább 1 rágó ragasztva...sztem egy napot meg ki lehet bírni. Itt Kaposváron ezt város szintjén csinálták, önkéntes takarítási nap volt nem rég, ha jól emlékszem több ezren takarítottak. Mert van bennük ennyi hogy "Hőőőőő az nem az én munkáám, csinálja az akiééé, hőőő...."
2011. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

nos, akkor szedje aki eldobta, de ne az én 9 és 4 éves gyermekeim :)

otthon kéne rendet tenni a szülőknek...

megtanítani,hogy hova való a szemét..

dehát tudom, falra hányt borsó.. sétáltunk 1x a gyerekekkel.. valaki elöttünk dobta el az úton a szemetet, na én jóóó hangosan beszóltam, hogy erre tanították otthon biztos stb stb. le se sz@rta..

ezen lendülve megint elmagyaráztam a fiúknak, hogy nem szemetelünk és hogy ott van 1 méterre a kuka..

2011. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!