Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a párom gyesen van, akkor...

Ha a párom gyesen van, akkor Ő " költségvetési szervnél foglalkoztatott"?

Figyelt kérdés
Próbálok kitölteni egy aktuális nyilatkozatot....
2011. jan. 6. 21:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem. Költségvetési szervek pl. a minisztériumok, kórházak. Akkor lenne foglalkoztatott, ha ott munkavállaló. Van munkahelye, ahonnan gyedre, majd gyesre ment? Vagy alanyi jogon kapja a gyest? Mert ha szülés előtt dolgozott és most ott fizetésnélküli szabin van, akkor értelemszerűen azt a munkahelytípust kell megjelölni. Persze nem ártana tudni, hogy milyen választási lehetőségek vannak még a nyilatkozaton.
2011. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Polgármesteri Hivatalok is költsdégvetési szervek,de a művelődési intézmények,múzeumok,iskolák egy része is.

Azt írd be,ahol a szülés előtt dolgozott.

2011. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha segély vagy ilyesmi miatt kell és Ti fogalmazzátok meg, akkor ha van is állása, írjátok hogy Alul nevezett Mari Anna könyvelő XY cégnél, jelenleg gyermekellátási segélyben részesül. Ez persze csak egy példa. Ha valahol X-elni kell, akkor ha van egyéb oda írjátok, hogy gyermekellátási segély részesül, könyvelő.
2011. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

"A nyilatkozat a költségvetési szervnél foglalkoztatottat megillető, a 2011. évi adó- és járulékváltozások elletételezésére szolgáló kompenzáció igénybevételéhez" című nyomtatványt próbálom kitölteni.

Ez kb olyan kacifántos, mint maga a cím..... :-)

Én vagyok az anya, dolgozom, s férjem van gyesen. Vállalkozó volt, de szüneteltette, s úgy ment el gyesre.

Csak igennel vagy nemmel kell válaszolni. Már úgy belezavarodtam az egészbe, hogy inkább megkérdeztem, ugyanis sehol nem találtam érdemleges leírást. A kitöltési útmutató is egy kacifántos útvesztő. Lehet csak nekem, mert fáradt vagyok.

2011. jan. 6. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
uh... hát akkor nem szóltam... sok sikert! fogalmam sincs, hogy akkor mi van :P
2011. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen NEM a válasz.
2011. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül szerintem is nem a válasz, azt jelöltem be, közben kibogarásztam, meg aludtam rá egyet :-)))))
2011. jan. 7. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!