Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar államháztartás költségv...

Magyar államháztartás költségvetési számai átláthatóan?

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan táblázatot/diagramot a neten, mely átláthatóan írja le, hogy kb. melyik ágazatra mennyit költöttek?

Vagy ha nincs ilyen, hol érdemes keresni a 2011-es költségvetés részletes számait?


2011. aug. 1. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Azt nagyjából cseszheted. Egy számlára azt írnak amit akarnak. Látod például, hogy az autópálya felépítése 20milliárdba került. De nem látod hogy ebből Kovács Botond asztfaltozó kapott 60ezret a többit pedig ellopták.
2011. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 escrogar ***** válasza:
60%
a költségvetés nyilvános, a kormány vagy a parlament oldalain megtalálhatod, esetleg a közlöny valamely számában.
2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:
40%

Annyit ér, mint anno az öt éves tervek.

Van mitől eltérni.

2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy eltérnek tőle, mert mindig eltértek tőle. De hogy mennyivel terveztek, az elvileg publikus.


2.! Köszönöm a választ, én is arrafelé keresgéltem, csak még nem volt időm teljesen átbogarászni a teljes honlapot.

2011. aug. 1. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!