Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban mindig a kormány...

Valóban mindig a kormány tehet arról, hogy nincs munkája egyeseknek?

Figyelt kérdés

",az emberek többségének nincs munkája,pl,nekem se, szóval tehetnek egy szívességet ezek a tetves fideszes mocskok,de nem baj,ott járatom le őket ahol érem"

ezt egy itteni válaszból másoltam! így élik ki magukat, melókeresés helyett?


2011. jan. 8. 10:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
amúgy a kérdésem inkább arra irányul, hogy attól miért lesz jobb a munkanélkülinek, hogy fikázza a kormányt? meg úgy egyáltalán: mégis miből él?
2011. jan. 8. 11:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is hátrányos helyzetűnek számítok csak azért, mert nőnek születtem és nem férfinak. :-) Semmi egyéb...
2011. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Picim, a multi nem azért multi, mert külföldi, hanem azért multi, mert NAGY, egyenesen következik ebből, hogy több munkahelyet TUD biztosítani. Feltéve, ha a fogadó országba be tud fektetni.
2011. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Még valami, a multik szolgáltatásait, termékeit, ha nem is olyan helyen dolgozol, te is használod:

- számítógép

- bank-biztosító

- bármilyen közlekedésre alkalmas járgány

- ruha

- étel

- háztartási gépek

- szórakoztató elektronikai eszközök

- gyógyszer, ha lebetegszel

... csak néhány a sok közül.

2011. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Itt nem erről volt szó! Nem a multik szerepét vitatom! Ezzel én is tisztában vagyok!

És nem vagyok a picid!

2011. jan. 8. 17:14
 16/16 anonim ***** válasza:
A kormány dolga olyan gazdasági környezetet teremteni, amelyben megéri vállalkozást indítani, és ezzel munkahelyeket teremteni. Ettől még lesz olyan, aki nem talál munkát, de ez a tömeges munkanélküliség bizony a kormányok hibája.
2011. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!