Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nehéz sorsban a magyar, elég...

Nehéz sorsban a magyar, elég megélni, rossz a megélhetés, a fizetés és mindenáron a sukorói kaszinóváros hiányzk nekünk? Kiknek lenne ez a kaszinóváros? Az itt letelepedő izraelieknek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem

akik kaszinózni akarnak

akár nekik is

2011. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet olyan nehéz sorsod, ha ezen van időd agyalni. Nekem tuti nem lenne hasznos, sose használnám. Néhány embernek munkát adna, de elvenne egy újabb részt a történelmünkből.
2011. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"de elvenne egy újabb részt a történelmünkből."

ezt nem értemerre gondolsz?

"Az 1848–49-es forradalom és szabadságharc során a pákozdi csata előtti főhaditanács színhelye Sukoró volt"

2011. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, de ahhoz hogy emberek ezt belássák ész kéne.

Igen kell, mert fel kell építeni, és üzemeltetni kell. Az oda érkező vendégek nem kevéset költenének.

Egy környékbeli polgármestert idézzek: Nem tiltakozni kell ellene, hanem munkát adni a helyieknek.

2011. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
az audi gyár meg a többi külföldi befejtetés sem hiányzik nekünk, meg a termálvízes cuccokat is romboljuk már le, nehogy idejárjon már a parasztja európából költeni a pénzét...
2011. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lenne gond? Ha vannak befektetők, miért ne? Vagy ez állami költségvetésből menne? Szerintem ha jól működne, többszörösen vissza tudná hozni az árát. Plusz ha annyira befut, lehet, hogy 20 év múlva az lesz Európa Las Vegasa, vagy egy második Monaco.
2011. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre tagadják,hogy lesz belőle valami. De ha a befektető elég jól tejel,megépítheti.

Amúgy pedig minden beruházásra szükség van,ami munkahelyeket teremt. Legalább a milliomosaink nem külföldön kaszinóznak,hanem itthon költik el a pénzüket.

2011. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Külföldi ***** válasza:
26%
Szerintem csak símán az a bajuk a bitnáciknak, hogy izraeliek a befektetők.
2011. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cseszheted, mert ez a pénz mind ki fog vándorolni.
2011. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
provokatív kérdés
2011. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!