Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőlteti a média hogy a...

Miért erőlteti a média hogy a cigányok is magyarok, amikor a cigányok egyáltalán nem tartják magukat magyarnak?

Figyelt kérdés

Legalábbis a rendszerváltás óta fokozatosan egyre kevésbe, a fiatal cigányok pedig már abszolút nem tartják magukat közülünk valónak. Akkor nem értem, hogy ha agyonvernek valakit, vagy kirabolnak és megkínoznak, miért adja elő úgy az aljas szemét média, mintha közülünk való, magyar lett volna?


Szerintem ez már nevetséges: ők maguk, nem is szeretnének magyarok lenni, annyira büszkék már a romaságukra, hogy majd szét durran a fejük, mi meg a csicska kis idióták úgy kezeljük őket, mintha magyar testvéreink lennének. Vagy csak én látom itt Pesten, ahogy terjed a cigány-gőg?


Főleg a fiataloknál lehet észrevenni, persze látszik a tekintetükön, hogy iszonyat ostobák. Amelyik értelmes az érdekes módon nem túl büszke rá, hogy cigány, pedig nem velük van a baj, hanem velünk, hogy hagyjuk magunkat, hagyjuk, hogy olyan vezetésünk legyen, akiket rohadtul nem érdekelnek a mi, az utcán járókelő, dolgozó, nyugalomra vágyó, cigányokkal egy kerületben/faluban élők problémái.


2011. jan. 11. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

1/ A Magyarországon született cigányok magyar állampolgárok,tehát magyarok.

2/ Mivel egyre terjed a cigánygűlölet,természetes,hogy ők is gyűlölik a magyarokat. A gyűlölet gyűlöletet szül.

3/ A Jogvédőktől azt hallják,hogy nekik külön jogaik vannak.

Miért ne hinnének nekik?

2011. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

"a cigányok egyáltalán nem tartják magukat magyarnak"


Ez hazugság. 2001-ben a népszámláláson 190 ezren vallották magukat cigánynak a kb. 600 ezer cigányból. Többségük akkor magyarnak tartotta magát.


Persze lehet, hogy a jobbikosok folyamatos uszítása, gyűlölködése azóta megtette hatását és a cigányok most már nem érzik magukat a nemzethez tartozónak.


Ez majd kiderül a 2011-es népszámláláson. Ha ekkor mondjuk majd 600 ezer ember fogja magát cigánynak vallani, akkor tudni fogjuk, hogy Vonáék lelkiismeretét súlyos bűnök terhelnék, ha lenne nekik.

2011. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

...lehet, hogy egy népszámláláson magyarnak tartják magukat, viszont amikor ott vannak az utcán egy 15-20 fős csoportban, és elsétálsz mellettük, akkor nem azt mondják, hogy nézzétek ott a magyar testvérünk...hanem összevernek és elvesznek tőled mindent amit csak tudnak...vagy ha nem is, akkor az a minimum, hogy beszólnak.

A politikusoknak "álruhában" kéne elvegyülniük az emberek hétköznapi életében, és akkor őket is zavarná, hogy hogyan viselkednek, és már nekik is más véleményük lenne.

Könnyű úgy ítéletet mondani, hogy a puccos negyedből elautókáznak a parlamentig, onnan meg "munka" végén haza autóznak....az ilyeneknek fogalmuk sincs, hogy milyenek a cigányok, hiszen nincs velük egy légtérbe, és nincs alkalma rá, hogy észrevegye, hogy valójában hogyan viselkednek.

Persze tisztelet a kivételnek, mert van egy-két normális cigány, cigány család is.

2011. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert a média teli van olyanokkal mint az előttem szóló.
2011. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
A 09:38as előttemszólóra gondoltam, csak közben írt más is. :)
2011. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

9:38as, könnyű a jobbikra kenni ezt IS, de sajnos mélyebbre nyúlik a gond. nem tudom hogy hol élsz, vagy csak homokba dugod a fejed, de a problémát megoldani kell, mivel a cigányok követik el az erőszakot, nem más. nem nyalni kell a feneküket, mint pl Iványi Gábor. ezer meg ezer magyargyűlölő cigányok által írt gondolatot, jelenséget lehet találni a neten...

meg szerinted miért vagy te is paraszt? meg gázsó? mert felsőbbrendűnek hiszik magukat.

2011. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

09.38-nak:

[link]


Itt művelődhetsz, fura módon rájuk nem vonatkozik a médiatörvény, őszintén, szépen leírják a roma értelmiség tagjai, mint is gondolkodnak a témában.

2011. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem a nácikhazát nem cigányok szerkesztik :) oké, hogy genetikai hulladékok de ezt ők sem gondolhatják komolyan:))
2011. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

09:38-as te ezen a Földön élsz? láttál már cigányt? nekem eddig csak a bajom volt velük.

ajánlom olvasd át ezeket a kommenteket is. érdekes nem politikához kapcsolódik, hanem a közlekedéshez, de ott is csak a baj van velük.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztonsa..

2011. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ehhez képest elég gyakran hallom Pesten a cigányok szájából, hogy "magyar g.ecik", rohadjon meg az összes magyar, stb... Lehet ez is régió függő:) Ezért sem kellene őket egy kalap alá venni. Attól, hogy van néhány normális még nem kellene védeni a deviáns, elviselhetetlen, erőszakos, kezelhetetlen, bűnözésre erősen hajlamos, agresszív cigányokat.
2011. jan. 12. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!