Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tüntet Budapesten? Előbb...

Ki tüntet Budapesten? Előbb hallottam a média mételyben, hogy Pesten tízezres tüntetés van, hogy a miniszter és a belügyminiszter mondjon le, vagy valami ilyesmi

Figyelt kérdés
Előbb hallottam a média mételyben, hogy Pesten tízezres tüntetés van, hogy a miniszter és a belügyminiszter mondjon le, vagy valami ilyesmi. Kérdésem ezek azok akik évekkel ezelőtt is tüntettek gyurcsány ellen vagy netán ezek élén most gyurcsány áll?
2011. okt. 1. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy kamu kérdés.


"Kérdésem ezek azok akik évekkel ezelőtt is tüntettek gyurcsány ellen vagy netán ezek élén most gyurcsány áll?"


Vegyesen. Gyurcsány vélhetőleg nem áll a tüntetés élé, de (sajnos) támogatja, ezzel nagymértékben csorbítja a hitelességét (pont az ilyenek szemében mint te és nem képesek felismerni, hogy nem csak Orbán-Gyurcsány tengely létezik)

2011. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Akik Gyurcsány ellen tüntettek,azokat a Fidesz szervezte.

Ezt a szakszervezetek és a civilszervezetek szervezik,nem Gyurcsány.

Régen csak hőbörögtek,most pedig a jogaikért megy a tüntetés. Éppen ideje.

2011. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, gyurcsányra visszatérve minap ott tetszelgett a Hollán Ernő utcai tüntetésen. Egyébként ezt a politikai hulladékot nem lehetne legalább eltiltani örökre a közszerepléstől és politika gyakorlásától?
2011. okt. 1. 21:29
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

"Egyébként ezt a politikai hulladékot nem lehetne legalább eltiltani örökre a közszerepléstől és politika gyakorlásától?"


Szerintem is el kéne,mert iszonyú kártékony, lásd a 64%-ost rá is hatott...

2011. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

úgy látom, egyeseknek nagyon nem tetszik, hogy a fagyi visszanyal :-)

(képzeljétek el, kedves droidok, hogy nem csak egyféle igazság van ám...)

2011. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Akkor hányféle "igazság" van szerinted?


"Az igazság háromélű kard. A három él: az én álláspontom, a te álláspontod, ÉS AZ IGAZSÁG... :)

2011. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Off: Én voltam. :D És bazi jó volt. :D
2011. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Akik tüntetnek a kormány ellen inkább mennének haza és gondolkoznának el azon mikkor az mszp kormányzott több 100-millios végkielégítéseket dobáltak szélyel. (bkv , máv ,kormánytagok) A közüzemi dijak nem voltak "befagyasztva" Az állami pénzeket talicskával tolták ki a költségvetésből! Az államadóság drasztikusan nőt! STB.....STB....! Annak a "levét" iszuk most!!! ÉLJEN A FIDESZ!
2011. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:29


Ember, te tényleg nem veszed észre,hogy ugyanaz megy, csak pepitában? :)


Inkább dögöljön, mint az MSZP-SZDSZ :)

2011. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

"Ember, te tényleg nem veszed észre,hogy ugyanaz megy, csak pepitában? "


Aha, csak közben eleg szepen torlesztik az allamadossagot. Ezt valahogy elfelejtetted, ugye?

2011. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!