Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIÉRT NEM A POLITIKUSOKAT...

MIÉRT NEM A POLITIKUSOKAT SZORÍTJÁK MEG? Egy csomo juttatásukat el lehetne venni!

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
nincs ország ahol őket szorítanák meg,mármint saját magukat
2011. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Hidd el, az ország helyzete van akkora bajban, hogy az az ég világon semmit nem oldana meg.
2011. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert ők képviselnek minket külföldön. Kicsit hülyén néznének ki szakadt farmerban, fekete-fehér kijelzős telefonnal, nem gondolod?


hidd el, eljön majd az idő, amikor nekik se lesz miből cuccokat adni... előbb-utóbb az is lesz, de ők irányítják az országot....

2011. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A parlamenti képviselők összesen keresnek kb. 3 mrd Ft-ot egy évben. A költségvetés hiánya kb. 700 mrd Ft. Sokra mennél ezzel a megszorítással.
2011. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
tényleg nem mennénk vele sokra, de azért jól esne
2011. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Én olvastam, hogy talán a válság ideje alatt(mármint a 29-es idején) az egyik miniszterelnökünk elvette a szolgálati kocsikat és maga is gyalog járt be dolgozni.

Én ilyet nem várnék el és persze túl sokat nem is lehetne megtakarítani vele, de azért szimbolikus jelentősége lenne. Például a cseh kormány tagjai tudtommal beérik Skoda Superb-ekkel is, pedig szerintem ők jobban állnak nálunk. Ha a magyar kormány is így tenne és nem az Audi A8-asokkal villognának, már az a lépés is sokat jelentene az emberek szemében.

2011. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csak kérdezem: ha a munkahelyeden te döntenéd el, hogy egy Trabantal, vagy egy AudiA8-assal járnál, úgy, hogy közben rád igazából semmilyen hatással nem lenne (mármint következménnyel) akkor te, pusztán azért, mert szegény cég nem áll olyan jól, eldobnád magadtól a luxust?


(Tegyük hozzá, az ő köreikben ha csak 5 millió egy autó, az kb olyan, mint ha nálunk valaki Trabantal járna, pedig járhatnak Ferrarival is...)


Egészen biztos vagyok benne, hogy Te is így tennél. Sajnos, ez az igazság. Amíg nincsen fölöttük kontroll, és nincs főnökségük, addig bizony ez lesz.

2011. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Azért, mert ők képviselnek minket külföldön. Kicsit hülyén néznének ki szakadt farmerban, fekete-fehér kijelzős telefonnal, nem gondolod?"


Épp ezért kellene rajtuk kezdeni a megszorítást.

2011. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ti most véditek a politikusokat?

Velük kéne példát statuálni az országnak! Nem kell farmer-pólóban járniuk, de kevesebbet kéne keresniük,vagy többet adózniuk!

2011. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 16:12


Az érvelés is megy, vagy csak a dühöngés?

2011. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!