Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan törvénybe ütköző, ha...

Komolyan törvénybe ütköző, ha valaki tagadja a holokausztot?

Figyelt kérdés
ÉS MIÉRT??
2011. jan. 14. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
91%

Mit tippelsz?

Vagy ez provokáció?

2011. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Kérdés? Miért tagadja valaki is pláne olyan akinek nincs róla ismerete? Sokmillió ember él ma a világon akinek hozzátartozóik ott haltak meg és őket hazugnak nevezik a tagadással tulajdonképpen! És kegyeletsértés!
2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy valakit a saját személyes véleménye miatt megbüntessenek, ennyit a szólás szabadságáról... az viszont igaz, hogy aki tagadja a holokausztot, az vagy náci, vagy teljesen idióta. De szerintem szíve joga tagadni, csak inkább tartsa magában, mert megbánt másokat...
2011. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Szíved joga nem hinni benne, és ezzel semmi probléma, amíg ezt nem hangoztatod és hirdeted. Magadban azt hiszel és gondolsz amit akarsz, még szűk családi- baráti körökben is ki lehet fejteni a véelményeket, de nyilvánosan nem. És ez így van jól. Én meg azt nem értem, miért "hit" kérdése egy ilyen dolog... hit kérdése egyedül Isten létezése és a természetfeletti dolgok, ez nem.
2011. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintem meg az a hülye dédapád nem is dobta fel a talpát, csak valami idióta ezt találta ki!"


Na, tetszik?


Pedig te ugyanezt teszed, csak éppen durvábban...


"A te dédapádat nem dolgoztatták halálra, csak lopta a napot, mert egy hülye féreg volt, aztán bemesélték mindenkinek, hogy 'munkatáborban' volt, közben meg csak a többi hasonszőrűvel addig ittak, amig feldobta a talpát, aztán erre kitalálták a gázkamrát."


Na, itt már közelítünk a te általad igényelt sértegetés engedélyezéséhez.

2011. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 hollófernyiges ***** válasza:
66%
És a dáko-román elméletet, a darwinizmust vagy a Mikulás létét szabad tagadni, csak épp a holokausztot nem?
2011. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A nyilvános tagadása törvénybeütköző. Tagadhatod, beszélhetsz róla a barátaiddal, de ha például Holokauszt revízionista előadást tartasz, akkor lecsuknak. Ez viszont már egy jó éve így van.
2011. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 bumbi02 ***** válasza:
4%
és miér csak ezen háborodsz fel? azon nem háborodsz fel hogy a kommunizmus büneit is tilos tagadni? jaaa annak nincs köze a zsidókoz.. meg azok komcsik azok gonoszak.. igazad van. szánalmas...
2011. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

nem értem, miért más az, ha valaki azt tagadja, hogy irtották a zsidókat, minthogyha valaki azt mondaná, hogy nem volt örményirtás -_-"

miért különböztetik meg a kettőt? Mindkettőben embereket öltek meg...

naná, hogy a zsidók keze van a dologban...

2011. jan. 14. 19:57
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kizárólag, ha nagy nyilvánosság előtt teszi.
2011. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!