Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az igazság? (West Balkán...

Mi az igazság? (West Balkán sztori! )

Figyelt kérdés
Tudom a lányokon akiket nagyon sajnálok,már nem segítt a kérdés!De nekem sok dolog és rajtam kivűl más embernek is relytély!Már volt itt szó késelésről,drog maffiáról,meg mindenről!De én egyet nem értek és nem tudom felfogni,hogy egy zenétől üvöltő helységben,ahol a melletted állónak a szavát is alig hallod,ha hallod egyeltalán,hogyan lehet pánikot kellteni?Ráadásul egy akkora helységben,ott valaminek történnie kellett abban én biztos vagyok és rajtam kivűl szerintem még sok embernek ez a véleménye!Aki volt buliba azt jól tudja hogy ott az üvöltő zenében kiabálhatsz,még a melletted levő is alig hallja meg,pláne ha még kábult vagy részeg állapotban vagy,akkor ott még bombát is robbanthatnak,azt talán észre veszi az ember!Itt a hatóság és mindenki átsiklik dolgok fellett én úgy gondolom!Csak úgy nem pánikol be egy 3000 ezres tömeg,azért mert valaki elkiátltja magát hogy valakit megkéseltek,de ha elkiáltotta,akkor lehet hogy van alapja!De ha nem,akkor még is mitől pánikoltak be?A semmitől?Én ezt akkor sem tudom elhinni,hogy csak úgy megindul ennyi ember,ott valaminek történnie kellett,ha nem is késelés!Nem szeretnék se cigányozást,se ilyesmi hozzászolásokat,csupán a témáról szeretném kikérni embereknek a véleményét!
2011. jan. 18. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálatos, hogy meghaltak hárman.

De aki ilyen helyekre beteszi a lábát, számolnia kell hasonló eshetőségekkel.

Ha bemegyek és látom, hogy akkora tömeg van, inkább húzom el a csíkot és nem szenvedek az ocsmány tömegben. Érthetetlen, hogy ezt több ezren élvezik.


Ez olyan, mint mikor felakarok szállni a tömött 7-es buszra. Ha tömve van, tudomásul veszem, hogy fent rámtaposhatnak. Inkább megyek gyalog, vagy várom a következőt. Vagyis ha a diszkóban eleve tömeg van, keresek jobb programot a barátaimmal.

2011. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Elég,ha csak néhány ember pánikol be,akkor már a többi is pánikba esik.

Az viszont,hogy mi indította el az eseményeket számomra sem világos. A tanuk sem mondanak semmi használhatót. Kivéve azokat,akik hazudoznak,hogy érdekesebbnek tüntessék fel magukat.

2011. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Eddig minden válaszolóval egyet kell értsek... nyilván ha hering party van és még csak motozás sincs vagy fémkereső kapu, akkor kétszer is meggondolom, hogy kell-e ez nekem... Igaz, hogy a semmitől nem pánikol be csak úgy több ezer ember... számomra sem világos... de már kismillió változat volt.. péládul olyan is, hogy a pszichiáter megállapította, hogy nyugodtak voltak és rendezetten vonult ki mindenki... persze és nyugalmukba taposták össze az embereket? Nem szabad hinni a bulvár médiának... a rengeteg lehetőség közül neked kell mérlegelni, hogy szerinted mi a valóság mert ez már soha nem fog kiderülni. A pánik állítólag akkor tört ki, amikor elhalgatott az egyik szinten a zene... így akkor bárki elkiabálhatta magát a nagy megszeppentség közepedte...
2011. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

"A MÉDIA OTT FERDÍT ÉS HALLGAT EL TÉNYEKET AHOL TUD! ÉS MINDENHOL TUD."


És mi érdeke? Miért lenne jobb? Kinek mi haszna belőle? És főként milyen tényeket? A média honnan a fenéből tudna tényeket? Azok akik ott voltak vajon miért beszélnek össze vissza? Miért állítanak feltételezéseket tényként?

2011. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

"És mi érdeke? Miért lenne jobb? Kinek mi haszna belőle?"


Senkinek semmi. A kormánytól kapták rá az utasítást.


"És főként milyen tényeket? A média honnan a fenéből tudna tényeket?"



A késelés tényét, és ahonnan mások.



"Azok akik ott voltak vajon miért beszélnek össze vissza? Miért állítanak feltételezéseket tényként?"



Nem beszélnek összevissza, csak nem mindenki az épület ugyanazon szintjének ugyanazon négyzetméterén állt.

2011. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Haveromék a 2. emeleten voltak,ők azt mondták semmiféle pánikot nem észleltek (legalábbis ezen az emeleten).

Valószinüleg csak a lépcsőn indultak meg nagyon valakik, akik maguk alá temettek néhány embert,és a lányokat vagy megtaposták,vagy a korláthoz szoritották és megfulladtak.

2011. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért kell a médiára fogni, hogy elhallgatnak dolgokat? Talán a rendőr, aki nyilatkozott csak egy jelmezes riporter volt? Vagy a mentős? Ha itt valaki eltitkol dolgokat, az nem a média, hanem a rendőrség.


Egyébként egy másik kérdésnél már felvetettem ezt: mi érdeke van abban bárkinek, hogy egy késelés tényét eltitkolják? Azt még elfogadom, hogy az esetleges elkövetők etnikumát nem mondják be, akármilyen okból kifolyólag, de nem értem mi a cenzúráznivaló egy késelésen, amikor amúgy lövöldözésekről, fejlevágásokról vagy akármikről bármikor beszámolnak?

2011. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

Rettentően buták vagytok. Semmi titok nincs itt. Nem volt késelés, és nem voltak cigány késelők. De ti ezt azért nem akarjátok elfogadni, mert rasszisták vagytok, és akkor is cigány késelőt akartok látni, ha ezer orvos bizonygatná egyszerre, hogy nincs késelésre utaló seb.


Ti akkor se hinnétek el.


Pedig egyáltalán nem akarja a kormány eltitkolni a dolgot. Ugyan miért is akarná? Gondolkodjatok már, ez teljesen logikátlan!

Ha eltitkolnák, úgy is kiderülne. Ha kiderülne, belebukna a kormány.


Komolyan, Orbán Viktor, a kormány, a rendőrség , a mentősök, az orvosok vezetői, hat késelő cigány gyerek miatt kockáztatják a karrierjüket?!


Egyébként van bármi bizonyíték a késelésre?


A Facebook-ra írogató emberke nem bizonyíték. Na van valami? Nem , nincs semmi.


És ha cigányok lettek volna? Akkor is mi van? Semmi. Nem lettek volna roma-gyilkosságok, meg semmi ilyesmi nem történt volna ,tehát egyszerűen senkinek semmi oka eltitkolni az igazságot, csak ez nem fér bele abba az idióta, rasszista fogyatékos fejetekbe!

2011. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát kedve utolsós te se lehetsz egy értelmi lény!Senki nem cigányozott itt,kivéve az elötted válaszoló ember.De azt írtam is hogy a cigányozást mellőzzük!
2011. jan. 19. 10:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Dantestől mit vársz? Ő (volt,amíg ki nem utálták) a PGO bohóca. Aki olvasta az ottani írásait is rögtön átláthatja,hogy valami nem teljesen stimmel nála.
2011. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!