Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az igazság? (West Balkán...

Mi az igazság? (West Balkán sztori! )

Figyelt kérdés
Tudom a lányokon akiket nagyon sajnálok,már nem segítt a kérdés!De nekem sok dolog és rajtam kivűl más embernek is relytély!Már volt itt szó késelésről,drog maffiáról,meg mindenről!De én egyet nem értek és nem tudom felfogni,hogy egy zenétől üvöltő helységben,ahol a melletted állónak a szavát is alig hallod,ha hallod egyeltalán,hogyan lehet pánikot kellteni?Ráadásul egy akkora helységben,ott valaminek történnie kellett abban én biztos vagyok és rajtam kivűl szerintem még sok embernek ez a véleménye!Aki volt buliba azt jól tudja hogy ott az üvöltő zenében kiabálhatsz,még a melletted levő is alig hallja meg,pláne ha még kábult vagy részeg állapotban vagy,akkor ott még bombát is robbanthatnak,azt talán észre veszi az ember!Itt a hatóság és mindenki átsiklik dolgok fellett én úgy gondolom!Csak úgy nem pánikol be egy 3000 ezres tömeg,azért mert valaki elkiátltja magát hogy valakit megkéseltek,de ha elkiáltotta,akkor lehet hogy van alapja!De ha nem,akkor még is mitől pánikoltak be?A semmitől?Én ezt akkor sem tudom elhinni,hogy csak úgy megindul ennyi ember,ott valaminek történnie kellett,ha nem is késelés!Nem szeretnék se cigányozást,se ilyesmi hozzászolásokat,csupán a témáról szeretném kikérni embereknek a véleményét!
2011. jan. 18. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%

Dantes

Nincs késelésre utaló seb? Hm, egy haverom, aki ott volt, megmutatta a karját, fasza kis vágás van rajta, vajon a zsiráf volt, aki behajolt az ablakon, hogy egyen egy kis hamburgert?

2011. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó: egyszerűen hazudsz, erre nincs mit mondani.
2012. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!