Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyedül az Echo TV meri...

Egyedül az Echo TV meri nyíltan bevállalni, hogy a hatóságok hazudnak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 21. 02:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

No már van szúrt seb hivatalosan is:


"legalabb mar azt bevallották a helyszínelő rendőrök hogy tűsarkú cipőtől származik az, amit szúrt sebnek "vélünk" ... érdekes hogy mindennap változik egy kicsit a hivatalos álláspont.. tehát mostmár tűsarkútól van a 10 centi vágás... haladunk... "



Lám lám, hát nem érdekes? Tegnap még szúrt seb sem volt.

2011. jan. 21. 02:34
 2/13 A kérdező kommentje:
Holnap a Magyar Hírlap közzé tesz egy cikket "Mégis volt késelés a West Balkánban?" címmel.
2011. jan. 21. 02:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. jan. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a TV-k közül. :) az tudom, hogy sok honlapon fent van.
2011. jan. 21. 04:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, végignézem. Húsz percet néztem eddig, a műsorvezető nagyon jó.
2011. jan. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
a hatóságok nyomoznak! ennek következtében, minél hamarabb nyilatkoznak, annál könnyebben keverednek ellentmondásokba!
2011. jan. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Az Echo nem nyomoz, tahát ha volt késelés, azt csak onnan tudhatják, hogy a rendőrség nyilvánosságra hozta. Ha a rendőrség nyilvánosságra hozta, akkor a többi tévé is le fogja adni. Ha nem hozta nyilvánosságra a rendőrség, akkor ez nem tény, hanem feltételezés, akár azt is feltételezhetjük, hogy ufók voltak a tettesek. Az Echo ugyanis nem juthat információhoz a rendőrség nélkül.


Az biztos, hogy valamit titkolnak, mert nagyon sokáig nem adtak ki semmilyen információt, ki kellet találni, hogy mit hazudjanak.

Vagy cigány szurkált, vagy zsidó van a szervezők között, de szerintem legvalószínűbb, hogy valami főfideszes pereputtya van érintve, azért nem mertek semmit mondani a rendőrök, el kellett rejteni a kedves rokont a nyilvánosság elől.

2011. jan. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem le is zárhatjuk az ügyet az állampógárok megoldották az ügyet, majd az ügy lezárta után tájékoztatjuk a hatóságokat...


Magyarország a 10 millió történész, közgazdász, politológus és kriminalisztikai szakértő országa......

2011. jan. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha szúrt seb van,akkor hol a rengeteg vér? Egyetlen felvételen sincs senki véres ruhában,cipőben! Még az a srác sem beszél vérről,aki kivitte az egyik lányt a helyszínről!

Csak egyesek élvezik,ha gyűlöletet keltenek,vagy azt hiszik,hogy ők mindent jobban tudnak.

2011. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre érd be a sebbel. A vérre még lehet, hogy egy hetet is várnod kell.
2011. jan. 21. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!