Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A volt feleségem a barátnőjéve...

A volt feleségem a barátnőjével állandóan feljelentenek alaptalanul. Mit tehetnék hogy ezekkel a hatóságok ne foglalkozzanak?

Figyelt kérdés
A volt feleségem számtalan feljelentéseket tesz ellenem mindig a barátnőjével , feljelentéseik becsületsértésektől kezdve a testi sértések elkövetéseik, amiket én nem követtem el soha, de ezt csak a volt feleségem barátnője állítja aki haragosom már évek óta.Az én leszármazottjaim a faluban élnek laknak de a volt feleségemé 260Km re laknak s mégis a harmadik házban lakik az én házamtól ingyen lakó egy Német tulajdonos házában, a volt feleségem megígérte hogy addig nem nyugszik amíg börtönbe nem juttat engem . Sajnos alaptalan vádakat feljelentéseket kitalálnak barátnőjével, csak azért hogy meghurcoljanak büntetéseket alkalmazzanak ellenem. Mit tehetek ez ügyben ?
2011. ápr. 26. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy verd meg úgy hogy elmenjen a kedve tőle, mert akkor biztosan elzárnak egy kis időre.


Vagy költözz, esetleg megmondod neki az utolsó rendőre látogatás után hogy ha nem fejezi be megfogja járni mert ennyit megér neked csak legyen nyugtod


De nem is értem a rendőrök minek járkálnak hozzátok? röhögni egy jót? Mert tudtommal csak látletet ellenében kötelesek kimenni

Ha állandóan hívja valaki az őrsöt egy számról azoknak is leeshetne hogy nincs semmigond, csak a nő agybajos.

2011. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rágalmazásért és becsületsértésért pert indítasz. Abban a pillanatban elmegy a kedvük a feljelentősditől.


Persze csak akkor, ha a vádak nem igazak.

2011. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nos a bíróságon teszik a feljelentéseket még rendőrök ilyen ügyben nem voltak.Feljelentést is csak tanúval tudnám a rágalmazási eljárást érvényre juttatnom, sajnos mi olyan utcában vagyunk hogy nap közben mindenki dolgozik amikor otthon vannak akkor meg bent vannak.A volt feleségem meg rokkant nyugdíjas a barátnője meg gyesen van ezért állandóan együtt vannak s összefogtak ellenem.
2011. ápr. 26. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van már pár bírósági ítéleted, amiben nem megalapozottnak nyilvánítják a feljelentést, azokat összegyűjtve te is feljelentheted őket zaklatásért pl.
2011. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy mindig megbüntettek mert a két állításokat mindig elfogadta a bíróság.
2011. ápr. 26. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerezz magad mellé valakit,mint a volt feleséged!
2011. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, az én volt feleségem is ilyen. Nem telik el úgy hét, hogy ne kapnék valami papírt a rendőrségtől vagy a bíróságtól. DRMMS szindrómának hívják. Megértelek, mert nagyon nehéz, különösen úgy, hogy hamis tanút is visz. És hiába utasítanak el neki egyet, bead másik százat. Az enyém ellen már van hais tanuzás, okirathamisitás, és most folyik ellene hamis vád, de lepereg róla. Kitalálta hogy én megverem. De szerintem a taxis barátja veri, csak összefogtak ellenem és így szerzett látleletet, aztán ide jött, és kihívta a rendőrséget, hogy én bántottam. Nem tudom, hogy mit lehet az ilyenek ellen tenni, mert a rendőrség és a bíróság alapból a nőnek hisz, mert ő a nő. Mi férfiak másodrendű állampolgárok vagyunk. Én már azon gondolkodom, hogy eladok mindent és elmegyek ebből az országból, de nem teszem, mert akkor elérné a célját, hogy ne láthassam a gyerekeket.
2012. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Falu az mindig is ilyen volt, mindig is ilyen lesz. El kell költöznöd, az a szellemi nihil ami ott uralkodik csak lehúz. Ne túl messzire a gyerekeidtől, viszont egy fokkal valószínűtlenebb lesz a hatóság szemében, hogy tényleg te kelted a hullámokat. Keress egy inteligensebb, ténylegesen emberi közösséget.. ez a falu szint ez nem pálya, mint a mellékelt ábra is mutatja.:(
2012. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!