Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még a fideszt és...

Nem unjátok még a fideszt és az mszp-t?

Figyelt kérdés
Mióta ez a két párt váltogatja egymást, nem volt normális adórendszer, szociális ellátás, nyugdíjszisztéma, a kkv szektor egy kalap sz@r évente milliárdok tűnnek el ppp-kkel , közbeszerzésekkel, pályázatokkal, alvállalkozókkal stb.... és minden normális ember tudja, hogy mind fideszes, mind mszp-s érdekeltségi körök benne vannak. Nem beszélve a véleményüket mindig változtatgató csőlátású szavazókkal, akiket a zelmúltnyolcévvel, és a nem lesz gázáremeléssel meg lehet győzni.
2011. jan. 22. 00:36
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
32%

Nincs alternatíva. Ma nincs hiteles politikus Magyarországon. A média pedig rendesen neveli a népet.

Mounika show, Győzike, Ezek megőrültek stb.

Ezeknek a műsoroknak százezres nézőszáma van.

Sok ember számára az RTL híradóban hallott hír szentírás.

Ha a Szellő úr szerint nem lesz áremelés akkor az úgy is lesz !

2011. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
35%
Ha unod akkor minek teszel fel kérdést a politika>>>magyar politika kérdéskategóriában ?
2011. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Sz1u ***** válasza:
23%

De unom!


Halál komolyan: Kétfarkú Kutya Párt forever!

2011. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

"Ha unod akkor minek teszel fel kérdést a politika>>>magyar politika kérdéskategóriában ?"


A kérdés feltevése részben terápiás jellegű, részben pedig kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2011. jan. 22. 01:18
 5/50 anonim ***** válasza:
60%
De. Én mindkettőt unom. Mehetnének már a p..ba.
2011. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 BlackSword ***** válasza:
8%

De!!! Rohadtul unom... Szerintem alakítsunk egy konzervatív pártot EGYIKRE SE (Egységes Ifjusági Körök Reform Köre) néven... Húzódjun vissza, majd 2013 őszétől kezdjünk "fekete ló" stílusú kampányba, és induljunk a választásokon...

Írjuk meg a saját 12 pontunkat

Legyen a jelképünk egy piros körben zöld X fehér háttérrel

És csinájunk egy a család- ,ember- , és a fenntartható fejlődés köré egy programot... Mert csodálatos ez az ország, csak rendesen meg kéne szervezni a dolgokat...

2011. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
50%
Csinálj egy jobbat.
2011. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
42%
Csak jobbak vannak.
2011. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon, de nekem is csak 1 szavazatom van, sok hülye ellen nem elég.
2011. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
47%
sztem a többség utálja és új pártokat akarna,de kik jöjjenek? jobbik,lmp? ugyan már! az egész politikai klíma mérgező ma az országban
2011. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!