Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen intézkedéseknek kellene...

Milyen intézkedéseknek kellene történnie ahhoz, hogy pl. egy ellenzéket támogató választópolgár elégedett legyen a kormánypárttal?

Figyelt kérdés
Minek kellene történni ahhoz, hogy mszp-sként vagy jobbikosként azt mondjad: "legközelebb mégis a fideszre szavazok!"?
2011. jan. 26. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán lehet olyant tenni. Függetlenül attól, melyik párt van éppen kormányon, az ellenoldalon lesznek olyanok - nem is kevesen - akik minden érvet és logikát félredobva ismételgetik a betanult szöveget, hogy a kormánypárt rossz, bármit is csinál.
2011. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

többségében mondjuk 70-80% -ban olyan intézkedéseket kellene hoznia amikkel egyetértek.


Példa: egyetértek a fidesznél, hogy 20e Ft alatti lopásnál bezárják az embert.


Fővárosban folytatták a dohányzás ellenes szabályokat, pl a buszmegállóban tilos, stb, mondhatjuk, hogy benne van a keze a fidesznek is hisz ő van többségben, ez is tetszett.



Viszont nagyon sok dologban iszonyúan szar dolgokat művelnek, hazudnak, lopnak, csalnak, szabályokat szegnek. Sok emberrel ok nélkül szükségtelenül csesznek ki, önző módon. szembeállítják az embereket egymással.


Lehetne sorolni sokáig. Én nem értek egyet ezzel a hozzáállással. Így nem tudom támogatni őket.


Tehát ha többségében egyetértenék, akkor nem lennék ellenük. És itt nem az van, hogy sajnálom a pénzt másoktól akiknek osztogatják, azt bírálom, hogy elveszik attól akinek kevés van és odaadják annak akinek amúgy is sok. Nem korrekt. Szerinted?

2011. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Olyan intézkedéseket, amiket sohasem lennének hajlandók végrehajtani.


Például a titkosított anyagok alapján elítélni az arra érdemeseket (nem koncepciós tárgyaláson és a saját embereiket is).


Egyébként, ahhogy fentebb írták, amikkel én is egyet értek.

2011. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

Liberális vagyok

1: A keresztény maszlag hanyagolása, az abortuszszigorítás elvetése, drogliberalizáció, az egyneműek házasságának engedélyezése

2: Ne gyártsanak kényszeresen összeesküvéselméleteket.

3: Hagyják abba ezt a nemzeti egységes szöveget, idegesítő, és zavaró, hogy úgy tesznek, mintha az, hogy kétharmaduk van, örök időkre szóló változásokat jelentene.

4: Adják vissza az AB hatásköreit.

5: A mostani köztársasági elnököt vegyék rá finoman, hogy mondjon le.

6: Tegyék lehetővé, hogy eldönthessem, állami vagy magánynyugdíjat akarok.

2011. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Én jobbikos vagyok, de nekem már msot nagyon szimpatikus Orbán. Igaz, úgy egészében a fidesztől nem vagyok elájulva, főleg Schmitt egy hatalmas balf.sz, de Orbánt nagyon bírom. Azért maradok jobbikos. Ja és pl nem bánnám a fidesztől az olyan intézkedéseket, hogyha internálnák az ilyen hányinger embereket, mint az előttem szóló liberális.
2011. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Aki internálással fenyegetőzik, elveszti a jogot, hogy ajvékoljon, ha esetleg őt internálnák. :)
2011. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

"A keresztény maszlag hanyagolása , az abortuszszigorítás elvetése, drogliberalizáció, az egyneműek házasságának engedélyezése"


Na még csak az kéne...

2011. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
5%
én a fideszre soha nem szavaznék, még ha homlokegyenest új programot is hirdetnének akkor sem, ugyanis ez nem lenne hiteles, esetleg csak egyetlen esetben: ha a teljes politikusgárdájukat lecserélnék.
2011. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 14:07 Ha mindenki így tudná mérlegelni az intézkedések, akkor nem lenne jellemző a ma 16:09 által tükrözött politikai felfogás.

Ha van sapka azért, ha nincs sapka azért!

2011. jan. 26. 19:56
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként meg jó tudni, hogy a liberálisoknak milyen "gondjaik" vannak!
2011. jan. 26. 19:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!