Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy a neten...

Hogy lehet, hogy a neten jóval nagyobb az amúgy minden kényes feltevésre sietve válaszoló, szelektíven-toleráns (mindenkit szeret, tűr, csak a saját (? ) nemzetét nem), cigány-imádók aránya, mint mondjuk az utcán? Komolyan érdekel.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 09:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én a neten is rühellem a társadalom szennyét.
2011. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Konkrétan az utcán, munkahelyen, családban másba sem botlok, mint olyanokba akik utálják a cigányokat az ismert okok miatt*; a fórumokon viszont legalább fele-fele arányban vannak azok, akik tudják milyenek a cigányok, és azok, akik általában úgy írnak, mintha nem is ebben az országban élnének. De még ha így is lenne, akkor is lehetne bennük annyi empátia, hogy lenézés és azonnali "lerasszistázás" helyett inkább átéreznék azoknak a nemzettestvéreiknek a problémáit, akik talán nem véletlenül panaszkodnak ennyire a cigányokra, akik nem véletlenül írják, hogy mennyi szenvedést, testi-lelki(!), anyagi kárt okoznak nekik.


*(erőszakosság, kés állandó viselete az utcán (ugyan minek...), primitív, önző, antiszociális felfogás, csak élvezni amiért más megdolgozott szemlélet, magyartól nemhogy szabad, egyenesen menő lopni, magyarellenes rasszizmus(!), stb...

2011. jan. 27. 09:57
 3/29 anonim ***** válasza:
Nemzettestvéred neked a Szálasi, nem én.
2011. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Arra szerettem volna kilyukadni, hogy vajon tényleg léteznek bérfórumozók, vagy egy-egy fanatikus, mert az offline világban nem vita a cigánybűnözés...
2011. jan. 27. 10:00
 5/29 A kérdező kommentje:
Ha a magyar nemzethez tartozol, akkor te is a nemzettestvérem vagy:D Nem tehetek róla, hogy Szálasi is erre jutott:)) Különben elég nevetséges, hogy amit valamelyik mumus egyszer kimondott, az már akkor sem polkorrekt, ha amúgy igaz.
2011. jan. 27. 10:06
 6/29 anonim ***** válasza:

Na ez egy b@szott jó kérdés mert én is ezt vettem észre.

Sokan nem csak magyarok hanem hülyék is!

2011. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én utálom őket és nincs is olyan ismerősöm aki másként gondolja ezt.Jó lenne ha kezdenének magukkal valamit.
2011. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Az a csoda, hogy még nem jött ide egy liberális majom se védeni őket :D



Egyébként tényleg nemértem ezeket a "hős cigányvédőket", a való életben még egy emberrel se találkoztam aki védené a cigányokat. Szerintem a megszülető cigánygyerekeket árvaház-szerű intézményekbe kéne zárni, ahol kényszertanítással civilizálják őket.

2011. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
37%

azért, mert te a saját környezetedben mozogsz, ami értelemszerűen egy lényegesen szűkebb, és várhatóan kevésbé differenciált minta, mint ez az internetes fórum, így természetes, hogy itt olyan érvekkel is találkozhatsz.


amúgy meg ezt a nemzettestvérezést hagyjuk, mert nem csak néhány fokozattal ébreszt gusztustalanabb emlékeket, mint az elvtársozás - ha pl. olyan a környezeted, ahol ezért nem szólnak be, az már egy jó magyarázat a dologra.

2011. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"gusztustalanabb emlékeket, mint az elvtársozás"


Látom 1990-ben születtél, vagy a 80-as években valami Amerikaimádó "lázadó" voltál, hogy nem vetted észre, hogy 1962-1990 között milyen jólét volt itt az általad gyűlölt "elvtársok" uralma alatt!

2011. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!