Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gyanítom, hogy a barátnőm...

Azt gyanítom, hogy a barátnőm és a fiam között van valami, van okom erre a feltevésre?

Figyelt kérdés

A fiam tinédzser, és nincs tisztában önmagával a cselekedetei alapján. A barátnőm fiatalabb tőlem 15 évvel, szép és fiatal, és a fiam éppen annyira kedveli, hogy az már nekem gyanús legyen, ugyanis ő nem az a nyílt típus. Mindig a közelében van, és a barátnőm pedig beletúr a hajába, vagy megsimítja az arcát, vagy ráhajtja a fejét a vállára. Normális, ha egy 27 éves csinos nő így érint meg egy kamaszfiút, akinek egyértelmű, hogy a hormonjai tombolnak? Ugyanis nem egy 3 éves kisgyerekről van szó, akit ha meglát az ember, akkor elkezdi babusgatni. Nekem ezek a dolgok 2-3 hónapja tűntek fel szép lassan, kezdődött azzal, hogy a fiam és a barátnőm feltűnően sokat nevettek egy barátomnak rendezett szülinapi bulin, majd ölelgették egymást. Ráadásul volt olyan, hogy a barátnőm megfogta a fiam comját, akkor azt szóvá is tettem neki, ő pedig csak elnevette. Szerintetek ezek a dolgok normálisak, beleférnek a gyerek-mostohaanya kapcsolatba, vagy átlépnek egy bizonyos határt? Nem tudom rendesen megítélni a helyzetet, ezért kérek itt tanácsot külső szemlélőktől. Lehet okom bármiféle aggodalomra is? Vagy ezek ártalmatlan dolgok?

42/FF


2011. jún. 10. 19:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
hány éves a fiad? mert azért az sem mind1 hogy 20 vagy 16
2011. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem normális dolgok..

A saját anyám nem fogta még meg a combomat így.. :S

2011. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Most itt mindent leirtál csak azt nem mennyi idős a fiad.
2011. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Könnyen lehet, hogy a barátnőd számára ezek a dolgok normálisnak tűnnek, eszébe sem jut, hogy a fiad ezeket nem úgy éli meg. A fiadtól nem is várható el, hogy ne tomboljanak a hormonjai,de a barátnőmmel elbeszélgetnék.
2011. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20%

Lehet éppen annyira ártatlan dolog, mint ahogy lehet más is, de ha ennyire nem tudsz megbizni a fiadban meg a barátnödben, az igen csak szomorú.

Szerintem egyébként ha lenne köztük nem elfogadható viszony, akkor nem lennének ennyire nyiltak, nem mutatnák elötted. Valószinü, hogy inkább jó haverok lettek, és inkább testvérként állnak egymáshoz.

2011. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is gyanút fognék - de tényleg jó lenne tudni, hány éves a fiad.
2011. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%

Erre mi soha nem fogjuk megadni a választ, csak ők ketten, ha őszinték hozzád.

Nem árt azért figyelni, és komoly baj lehet, ha ők nem fogják fel, hogy téged ez zavar.

A barátnőd viselkedése egyáltalán nem helyes, könnyen elképzelhető, hogy a fiad belezúg, de bátorítani kifejezetten helytelen.

2011. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
17 éves múlt a fiam 1 hónapja, s én úgy gondolom, hogy egy felnőtt, ámde fiatal és vonzó nőtől ezek furcsa dolgok egy kamasszal szemben. Nem vagyok egy nagy megfigyelő, de érdekes dolgokat vettem észre az utóbbi időben, de remélem, hogy tévedek.
2011. jún. 10. 20:03
 9/31 anonim ***** válasza:

Elõfordùlhat, hogy a baràtnõd csak meg akarja szerettetni magàt a fiaddal.Azt tudni kell, hogy gondolom kamaszkodó a fiad, és el is vàrja, hogy a baràtnõd igy viselkedjen vele szemben. Nem àrt résen lenned.

Viszont nem régen volt egy kérdezõ ugyanezzel a problémàval, csak a baràtnõ tette fel ezt a kérdést, hogy a férjének a fia vonzódik hozzà és mit tegyen, kamasz sràcról vot szó ott is a leirtakban.

2011. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
33%
Azt látnod kellene, hogy anyai(nevelőanyai) vagy női megnyilvánulásai vannak a barátnődnek a fiad irányába.Nem a féltékenység miatt magyarázol bele olyan dolgokat a kettejük kapcsolatába, amik nincsenek? Arról azért ne feledkezz meg, -ha netán igazolódna a gyanúd-hogy elszámolnivalód nem a fiaddal van.Ilyen esetekben mindig a felnőtt a csábító.(még akkor is, ha csak a kora alapján nevezhető felnőttnek )
2011. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!