Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene a GY. K-ről...

Nem kellene a GY. K-ről letiltani a provokatívan megfogalmazott politikai kérdéseket?

Figyelt kérdés

Mintha az értelmes, észérveken alapuló vitákat kezdeményező kérdések helyett egyre több sértő, provokatív kérdés kerülne megfogalmazásra és ezáltal hasonló hangvételű kommenteket olvashatunk.


""A jobboldal mikor veszi már észre, hogy röhejes és ellentmondásos az ideológiája?


Miért gyűlölik az MSZP-sek a jobb oldallal szimpatizáló választópolgárokat?


Kedves fidesz alatt meggazdagodó válaszadók! Mi (etikusat) tett a kormány régen és most ami miatt ti sikeresek lettetek?


Egy ennyire korrupt, beszűkült látókörű államelitre ki akarja bízni a pénzét?""


stb...stb...


2011. jan. 29. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2011. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ezek a kérdések nem provokatívak, csak egy véleményt tartalmaznak. Ennyiben persze nem csupán kérdések, de ezt egy politikai diskurzusból nem lehet kiiktatni. Ami meg a sértő jelleget illeti, hát nagyon kicsi lehet a toleranciaküszöböd, ha ezeket a megfogalmazások te sértőnek tartod. Én úgy vagyok vele, hogy ha egy vélemény eltér az enyémtől, azt még nem tekintem önmagában sértőnek. Ezek a kérdések sem azok.
2011. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

egyik se provokatív.


az első kettő kicsit túl szubjektív max.


a 3. kérdés amit amúgy én írtam ki, teljesen normális, várom a válaszokat még mindig. Tuti lenne aki tudna válaszolni, mert sok fidesznyik érvelt így.


Az utolsó kérdés pedig szintén nem provokatív. A kormányunk eszméletlenül korrupt.

2011. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ezek nem provokatívak. Aki felteszi,annak ez a véleménye.

A válaszolók vagy egyetértenek vele,vagy nem.

Mivel még demokrácia van,ez a természetes. Nem lehet mindenkinek azonos véleménye,sem a politikáról,sem más kérdésről.

2011. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

A moderátorok szelektálják a kérdéseket és a válaszokat. Sokszor nem értek velük egyet, úgytűnik te sem, de nincs hatalmunk felülbírálni őket.


Válaszolj rájuk hasonló hangnemben, aztán töröld a megválaszolt kérdéseid küzöl.

2011. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a "mikor veszi már észre xy, h blabla" típusú kérdéseket már mindig bírtam, mert igazából csak vitára szólítanak föl, vagy provokálnak, ha úgy tetszik....különben milyen választ várna a kérdező?

.....2015-ben fogják fölfogni ?! xD

2011. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 doboszoli ***** válasza:
100%
A GYK nem azonos a Hír Tv-vel. Itt "más" vélemények is elhangzanak.
2011. jan. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!