Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Vona beszédéről?

Mi a véleményed Vona beszédéről?

2011. jan. 30. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Így beszél egy igaz magyar ember.
2011. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bumbi02 ***** válasza:
68%
hát nem tom.. nekem teljesen hiteltelen a Jobbik.. semmit se hallani róluk.. pedig nem csak tvt nézek, 3-4 portált is olvasok, sehol se olvasom hogy olyan nagy lendülettel támadnák a kormányt mint anno az MSZP-t támadták.. pedig azért lehetne rendesen támadni..
2011. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Jól beszélt, DE sajnos sok emberhez nem jut el a mondanivalója, sztem. országszerte kéne naggyűléseket tartani, jön a tavasz, a jó idő, tessék az utcára vonulni!
2011. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Én úgy tudtam ő azt vallja, hogy a munka tesz szabaddá :D

Amúgy ő most akkor szabad demokrata?

2011. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
A 2. válaszolónak mondom, hogy azért nem hallani arról, hogy bírálnák a Fideszt, mert a média a Fidesz uralma alatt van, és a Jobbikot nem engedik szóhoz jutni.
2011. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

"mert a média a Fidesz uralma alatt van, és a Jobbikot nem engedik szóhoz jutni."

szerintem ha szóhoz jutna, akkor sem lenne több szimpatizánsa, mint eddig

Amúgy anno az ECHO TV propagálta őket, de aztán belátták, hogy ez így nem túl jövedelmező. bár a Világpanoráma azért még mindig megy!

2011. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Jól beszélt, DE sajnos sok emberhez nem jut el a mondanivalója, sztem."


Segítsünk nekik, mutassátok meg minél több embernek a videót.

2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Jó ötlet, remek pártmunkás lennél!

ÓÓÓÓÓÓÓ a messiás

Olyanok vagytok, mint az Orbán-fanok kb.

2011. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát, nem tudom komolyan venni.
2011. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Orbán legalább tesz is valamit az emberek érdekében. Vona meg mindig csak a magyarsággal jön. Fárasztó már ez a nagy magyar tudat. Nyerje meg a választásokat,majd menjen az EU színe elé. Nem tudom mit szólnának ott fenn. Szánalmas politika,lehetetlen megvalósítással. Romba dőlne az ország rövid idő alatt. Uszító agresszív ember. De ez kell lassan sok magyarnak,mert balhé mindenek felett. Jobb lenne ha eltakarodna az egész bagázsával jó messzire innen,mielőtt megint zavargásokat csinálnak az mszp-vel egybefonódva,mint azt tették az MTV székháza ellen is. Jó kis műbalhé volt rengeteg sérülttel,de a hatalom fitogtatásához ez is megérte Gyurcsány elvtársunknak. Most meg bilincs a kezeken. Lesz az övén is meg a jobbikosok többségén is ha így folytatják.
2011. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!