Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona normális? Halálbüntetés...

Vona normális? Halálbüntetés és abortusz tiltás együtt?

Figyelt kérdés

Egyre jobban tartok ettől az embertől! Hogy van az agyában, meghogy mi lenne ha ráeresztenék Magyarországra! Diktatúrát építene!


Hogy jön ahoz bárki is, hogy a más élete fölött ő döntsön? Ő adta netán? Azt hiszi van joga mást megöletni? Össze tudja egyeztetni a keresztény valláűs Ne ölj parancsával ezt? Én tudom, hogy vannak a társadalomra nézve nagyon káros emberek, de a megöletés mégis embertelen durva dolog.


Nem az embert kell eldobni, hanem amit vétett, inkább jó utra kell őket terelni, ha meg nem megy akkor elzárni!


Ezzel ellentétben, nagy keresztény lévén be akarja tiltani az abortuszt. Nyilván nem egy kellemes dolog, de vannak olyan helyzetek, és 100%ban nem biztonságosak a védekezések.


Mégis hol áll ő h megszabja annak az anyának meg kell szülni a gyereket, mégha nem is volt betervezve!És talán ő fogja felnevelni?! Mit képzel ez magáról? Normális ez az ember?


Csak az ő elképzelése lenne jó. Lásd miket csinál mikor más is feltűnik a politikai palettán: LMP, Szolidalitás Mozgalom...Tűzzel vassal küzd ellene, csakhogy a hatalmát megtartsa, és az összes szavazóját! Ő nem azt mondta, hogy neki Magyarország a fontosabb, nem az hogy ki irányít? Akkor miért nem örül, pl a Szolidalitás Mozgalomnak? Ez a pasi nagyon átlátszó, úgy viselkedik mint Orbán, hataloméhes, és kétszínű.


nem vagyok híve egyik pártnak sem!


2011. okt. 31. 14:57
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
42%
Hol mondja, hogy ezeket akarja?
2011. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 DrGempa ***** válasza:
21%
Vona Laci normális csak ha sokat iszik szétveri a kocsmát.De mi köze ennek a politikához?
2011. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Hát nem a tv-ben, hanem a saját médiájában, meg Youtube-on.
2011. okt. 31. 15:06
 4/59 anonim válasza:
35%

Bocsi, én itt akarom élni az életem, de nem cigányok között, szóval jó lenne, ha fehér gyerekek is születnének.

Érdekes módon ezelőtt 100 évvel is feltudtak nevelni 6-7 gyereket, meg 60 éve is.

Na mi van, csak nem rosszabbul élünk, mint 100 vagy 80 éve?

Milyen jó is volt a királyság és a horthyfasizmus idején nemde, kedves kérdező? Akkor te ennek miért nem örülsz?

2011. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
44%

Manapság nem szokás úgy üvölteni, mint Hitler tette. Ma szelíden "parlamentárisan" divat istenként ugyanolyan hatalommániásnak lenni. A legvadabb időkben sem szoktak kemény dolgokat azonnal és tömegesen bevezetni. Még Hitlernek is 6 év kellett, míg érdemben lépett. Pedig nemigen volt ellenfele.


De ma Magyarországon is vannak emberek, nem is kevesen, akik azt képzelik, ők a felkent istenek, akik jogosultak életről-halálról, viselkedésről, gondolkodásról dönteni. Sőt, akik jogosultak mindenkinek meghatározni, mit tehet, mit gondolhat. Aki pedig ezt nem tartja be, jogosultak - a többiek, az "igazi nép" kihalásának megakadályozása érdekében - bárkit megsemmisíteni. Persze "humánusan" - mondják egyelőre.


Éppen ezért Vonát és társait abnormálisnak tartani - maga az abnormalitás, de legalábbis végtelen naivitás. Ők hűvös megfontoltsággal pontosan tudják, mit akarnak.

2011. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 Heckler ***** válasza:
60%
Tehát embriót megölni szerinted szabad, gyilkosokat meg nem? Érdekes logika...
2011. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
86%

Halálbüntetést támogatom ,de az abortusztiltás egy óriási baromság!

Aki olyan súlyú és visszaeső bűnt követ el azt ne tartsa el a társadalom élete végéig,ráadásul visszatartó ereje lenne, mert a sima börtön wellness szálló,és kapcsolatépítő hely sokaknak!

Abortuszt meg sehol nem sikerült tiltani ,mert ha valaki nem akar gyereket az megkeresi a helyi vajákosasszonyt meg feketén megcsináltatja majd orvossal.

2011. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
87%

Nem normális, ezek a tervei még a kisebb hülyeségeinek számítanak nála.

Amúgy megkérdezném tőle, hogy akit megerőszakoltak, annak is szülnie kell? Vagy akinek kiderül, hogy a gyereke eleve halálos betegként születne meg annak is kötelezően meg kell szülnie?

2011. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

15:08 azért mert senki ne képzelje már magát emberek felett állónak! Aúgy meg olvasd el h a a kérdésben mit írtam, ott elmagyaráztam miért!


Régen úgy neveltek fel annyi gyereket, hogy megtermeltek maguknak mindent, meg jóval kissebbek voltak az igények mint most! Meg munkamegosztás volt a párok közt, meg a gyerekeket is befogták munkára!

2011. okt. 31. 15:15
 10/59 A kérdező kommentje:
Ja, meg volt földjük, és olcsobban lehetett hozzájutni, meg nem mentek így fel az élelmiszerárak.
2011. okt. 31. 15:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!